Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vállalkozók ! Mennyire megy...

Vállalkozók ! Mennyire megy az üzlet, nem mentetek tönkre?

Figyelt kérdés
2021. márc. 29. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Ezt most nagy általánosságban kérdezed az összes vállalkozótól?


Gyanítom eltérő válaszokat fogsz kapni annak függvényében, hogy kiszállásos-webshopos vállalkozásuk van, amivel az otthon maradók igényeit elégítik ki vagy pedig sarki kisvendéglőjük ami zárva van.

2021. márc. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
száguld
2021. márc. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
90%
Teljesen becsődöltem, kitanultam a festést, hivatalosan elhelyezkedtem szobafestőként egy külföldi építőipari cégnél, rájöttem hogy kár volt eddig vállalkoznom, mert reggeltől estig éjt nappallá téve dolgoztam, állandóan mindenki szivatott engedélyekkel, belekötöttek még az élő fába is, bár a bevételeim magasak voltak, emiatt a kiadások is nőttek, most szakmunkával közel ugyanannyit keresek, 3-kor hazamegyek és gyomorideg nélkül elvagyok, nem rettegek a nav-tól, tűzoltóságtól, kormányhivataltól stb... Itthon vállalkozóként legyél egyben marketinges, könyvelő, adószakértő, jogász, ügyvéd és akkor van egy kevés esélyed. De lehet pont az a baj, hogy én mindent legálisan akartam csinálni. Legközelebb külföldön próbálkozom ha....
2021. ápr. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Apám vállalkozó fémekkel dolgozik, szerencsére neki mindig akad valami munkája amit csinálni kell valakinek. Mivel otthon van a műhelye így jobban tudd dolgozni. Szerencsére nem ment tönkre.
2021. ápr. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Leginkább vendéglátósokra gondoltam..
2021. ápr. 28. 09:04
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos gondolatolvasással még nem foglalkozunk, és csak arra válaszoltunk amit kérdeztél. Hogy mire GONDOLTÁL azt nem tudtuk. Kérdezni vállalkozókat kérdeztél.

Én köszönöm jól vagyok, az informatika most nagyon felfutott...

2021. ápr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xswerdy ***** válasza:
a vendéglátósokról azt hallani, hogy van egy pár, aki időben ráugrott a házhozszállításra, és nagyon megy neki, sokszor már leállítják a rendelésfelvételt, mert nem győzi a konyha. De azért ez a kisebbség. Nyilván összességében nincs annyi forgalom rendeléssel, mint korábban. Az éttermi látogatásnak van egy plusz feelingje is, ha nem lehet étterembe menni, akkor a vendégek egy része inkább otthon főz, mint rendeljen. Ezen kívül pl. Budapest belvárosában az éttermi forgalomnak nagyon nagy része a turizmus, ami most kiesik. Úgyhogy az egész vendéglátás nem áll jól.
2021. ápr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!