Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen kisvállalkozás tud...

Milyen kisvállalkozás tud behozni stabilan, nagy eséllyel havi 200 ezer ft nettót?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 4. 15:34
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is menj el valami new age kócshoz, az majd kiázi belőled a negatív energiákat, kinyitja a csakráidat és megtisztítja az aurádat, aztán majd egyből bevillan a fejedbe a nagy felismerés hogy mivel lehet "behozni stabilan, nagy eséllyel havi 200 ezer ft nettót". Vagy nem. :D
2021. ápr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

Negatív energia alatt passzív agresszívre gondoltam, csak nem akartam ezt a szót használni.


Ez az utolsó 2-re abszolút illik.


Realista elképzelések után keresek. OKJ iskola elvégzése mondjuk nem probléma számomra, tehát alapvető képzésre nyitott vagyok.


Egyébként sokmindenhez nem kell képzés, pl. állattartás, tenyésztés stb.

Egyenlőre ahhoz sem értek. De meg kell tanulni, és hajlandó vagyok profitos tevékenységekbe bele tanulni.

2021. ápr. 4. 17:15
 13/40 anonim ***** válasza:
51%
OKJ-ről már lekéstél, haver.
2021. ápr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
84%
Villanyszerelés, hajrá, 2 éves a suli
2021. ápr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
80%

De most mégis mit vársz? Mi mondjuk meg hogy mit vállalkozz? Akkor inkább megcsinálom én :DDDD


Ha ennyire nincs ötleted, akkor legyél alkalmazott, az is simán megkeresi a nettó 200-at szinte bárhol, nem egy hű de nagy összeg. Pesten egy sima titkárnő keres ennyit.

2021. ápr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Állattenyésztéshez nem kell képzés? Mióta?
2021. ápr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
67%
neked a sori munka is túl magasan kvalifikált pozíció
2021. ápr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
28%
menj fodrásznak. a tanfolyam nagyon egyszerű és konkrétan milliókat raknak el havonta
2021. ápr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező

Az állat tenyésztést az gyorsan felejtsd el. Az egyáltalán nem stabil. Kiszámíthatatlan, a felvásárlási árak sokszor elég nagy kilengésbe vannak. Ha egyáltalán átveszi a felvásárló, vagy a feldolgozó üzem. Ha mégse mert mondjuk a sertés túl súlyos és 150 kilósért csak 100 kilós súlyt fizet, a gatyád rámegy mire túl adsz rajtuk. Közbe folyamatosan csak eteted őket, a pénz meg minden nap folyik ki a zsebedből. Az állattenyésztés a mezőgazdaságban a legnagyobb lutri. Egyébként az egész mezőgazdaság az. Nem is beszélve a sok engedély ről , meg hatósági/állatorvosi vizsgálatrol ami kell.

Az építőipar stabilabb. Veszel egy gépet és bérbe adod. Egy 4-tengelyes billencs ezelött 15 évvel, napi szinten 100.000 forint nyereséget termelt a tulajdonosának. Nem összesen, hanem tisztán. Tehát az üzemanyag, gépkocsi kopás, sofőr fizetésén felül. És nem havi 100.000- ről beszélünk, hanem napi 100.000-ről. Hol van ehhez a mezőgazdaság? Volt aki csak az utat locsolta lajtos kocsival, az is egy egy személyes vállalkozás volt. Egy kanyarért kapott 15 ezret. Óránként tett egy kanyart. Tehát 10*15 ezer. Az NAPI szinten 150 ezer. Ha csak ötven megmarad az akkor is egymillió havonta. És ez 15-16 éve volt. Veszel egy minikotrót, és keresel rá bérlőt. Aki kezelő nélkül bérli. Aztán hátra dőlsz. Persze ha nem te adod a kezelőt, akkor megnőhetnek a javítási költségek. Ha egyáltalán vissza hozzák a gépet. De autó/lakókocsi kölcsönzőknél működik, működhet munka gépeknél is.

Egy lakókocsi kölcsönzőről olvastam hogy egy lakókocsijukat nem vitték vissza. Valahol eltűnt a balkánon. És ezeknél a havi nettó 200 ezer kényelmesen megvan. Csak kell hozzá egy kis tőke

2021. ápr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

köszi.

ez nagyon jól hangzik


örülök a kommentednek

2021. ápr. 4. 21:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!