Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen kisvállalkozás tud...

Milyen kisvállalkozás tud behozni stabilan, nagy eséllyel havi 200 ezer ft nettót?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 4. 15:34
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
50%
munkagépekkel milliókat lehet keresni. ismerősöm is lízingel egy teherautót, havi 3-4 millió megvan neki tisztán belőle
2021. ápr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
41%

Nagyon szívesen.

#19-es vagyok

Ha kissebb összegbe gondolkozol (vagyis kissebb befektetésbe) az is hozhat nettó 200-at. Csoki , szendvics, vagy kávé autómatákat kell lerakni. Gyárakba, és forgalmas helyekre. A Miskolci ipari parkba az egyik cégnél a szendvics autómatákat nem győzik utántölteni. A vasúton a mozdony javító műhelyben is volt ki helyezve kv automata. Bérleti díjat se kért érte a vasút, annyi volt hogy a dolgozók ingyen használhatták a szóda gépeket, mert védő italt így biztosított a cég. Aztán a kv gépeket elvitték az nem volt nyereséges de így a szóda gépekért fizet a MÁV. Ez csak két példa volt. De látod hogy működik. Olyan cégeknél kell lerakni az autómatákat, szódagépet ahol még nincs. És rengeteg ilyen cég van. Esetleg kicsit több bérleti díjat kérnek és ezért nincs. Ha vidéken laksz, mozgóboltba is gondolkozhatsz. Habár most nyílt egy pályázat a vidéki kisboltoknak, de akkor mész olyankor ha azok zárva vannak. Vagy olyan terméket is viszel amit azok nem árulnak. Az önkormányzatoknál csak bejelenteni kell, hogy te ott mozgóboltozol, nem kell külön engedély. Az autót már eleve úgy kell megvenni hogy mozgó boltnak van vizsgáztatva. ÁNTSZ, érintésvédelmi meg mindenféle engedélyel. Ilyet már árulnak 2-3 millióért. Egy nap 10 falut simán bejársz ha mindenhol max 1 órát vagy. Csak ki kell hirdetni plakátokon + önkormányzatnál meg mindenhol hogy mikor mész. Ez csak még egy példa volt kissebb vállalkozásra.

2021. ápr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
36%
22. "Csoki , szendvics, vagy kávé autómatákat kell lerakni." És ezek az automaták ingyen vannak, igaz? :)
2021. ápr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
62%

Nyilván meg kell venni, de kissebb befektetés mint egy 8-10 milliós munkagép viszont kissebb hasznot is hoz. De tisztességes hasznot hoz az is.

#22-es voltam

2021. ápr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
63%
Úgy gondolod a kérdező több milliót akar befektetni ha havi 200e-et akar keresni? És úgy néz ki a kérdező, akinek semmilyen hasnálható végzettsége nincs, mint akinek van 1-2 milliója automatákra?
2021. ápr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
64%

#25

Én nem tudom. Épp ez a baj a Gyakori Kérdések-en. Annyira anonim az egész ,hogy nehéz kiszűrni melyik kérdés a valós és melyik nem. Ez nekem valósnak tűnik. Aztán lehet tévedek

2021. ápr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
63%
Dehogy valós, csak egy álmodozó. Gondolom semmilyen befektetni való pénze nincs, csak a semmiből akar csodát teremteni.
2021. ápr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
nekem volt egy ismerősöm aki automatákkal foglalkozott, nagyon szidta ezt a piacot és be is csődölt. szerinte nem éri meg mert minimálisan költenek az emberek ilyenekben
2021. ápr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
25%

#28

Akkor lehet, hogy hely függő, vagy város függő. De az is lehet, hogy pl van egy fia akinek kulcsa a gépekhez, és az jár üríteni néha az apja tudta nélkül. Az én öcsém, mondott ilyeneket. Neki középiskolába volt egy osztálytársa, annak a szülei ezzel foglalkoztak. Nagyon gazdagok voltak belőle, még úgy is hogy mikor a gyereknek elfogyott a zsebpénze nyitogatta az autómatáikat és ki szedte belőle a pénzt. Még arra is figyelt , hogy vissza töltse amiből hiányzott mintha nem is fogyasztottak volna. Na meg persze az osztálytársak meg a haverok annyit kappucsínót, kv-t ihattak az autómatából ingyen hogy már rosszul voltak tőle. A gyerek persze nagyon népszerű volt a suliba. De nekik több mint 50 autómatájuk volt mindenfelé a városba. A gyerek nyitogatta azokat is. Aztán ha jól tudom rá is szokott a kábszerre, meg el nyerőgépezte a pénzt. Akkor még üzemeltek a kocsmába nyerőgépek

2021. ápr. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Kulcsa a gépekhez = kulcsa van a gépekhez
2021. ápr. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!