Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kezdő vállalkozói támogatás...

Kezdő vállalkozói támogatás mire köthető?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Ismerősöm a munkaügyin keresztül megkapta ezt a támogatást, utaltak is neki ma 2millio forintot

Természetesen megcsinálta a vállalkozást stb

Kérdeztem tőle most mi e teendő, hogy már megvan a pénz? Gondoltam itt arra, hogy mi a következő lépés az üzlet beindításához.

A válasz az volt, hogy már csak el kell költeni

Mármint saját magára és szórakozásra. Mert hogy úgy sem néznek utána mire költi el ezt a pénzt.

A kérdésem az lenne hogy ez így mennyire helytálló?

Félek hülyeséget csinál és nagyon megüti a bokáját.

Egyedül nevel 2 gyereket.

Nem tudom így milyen következménye lehet....


2021. ápr. 14. 09:32
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Aha, tehát nincs egy forint keresete sem, papíron nincs egy forint vagyona sem, az albit amiben lakik a barátnője fizeti, meg gondolom magát és a gyerekeik is a barátnő lakótárs eteti ruházza? :D


Hát figyelj aki ekkora életművész az biztos kihúzza magát ebből valahogy. xD

2021. ápr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Körülbelül így ahogy Leírtad.

Élnek a barátnőből, amit gyerekre kap pénzt, meg amit az apuka küld gyerektartást.

Felelőtlen, sok butaságot csinál ezért is féltem, hogy most beleszalad valami olyanba aminek súlyos következményei lehetnek.

2021. ápr. 14. 13:49
 23/28 anonim ***** válasza:

Már bocs, de így nem is kaphatott volna pályázati pénzt!


Önrész nélkül, fedezet nélkül szerintem nincs támogatás!

2021. ápr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Na igen. Ha eleve ekkora süsü akkor hogy volt működőképes üzleti terve, amit elfogadtak neki? Oké azt még megírathatta másokkal, de személyes interjún, kompetencia teszten hogy ment át? Megint ezer sebből vérzik ez a sztori...
2021. ápr. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

[link]



Kötelező vállalások:


A 12 hónapos, foglalkoztatásra irányuló támogatási időszak után további 12 hónapig fenntartja vállalkozását, egyéni vállalkozás esetében azt nem is szünetelteti.


A projekt fizikai befejezésének időpontját magában foglaló lezárt teljes üzleti évben, realizált nettó árbevétele, egyéni vállalkozók esetében az adóalapba beszámított bevétele eléri a minimum 1.000.000 Ft-ot.

2021. ápr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

24: igen-igen, ezt el is felejtettem, hogy az interjú.....


Valami nem stimmel itt a sztoriban...

2021. ápr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

oops, közben itt kiszedtek pár hsz-t...????


Vajon mi volt abban kivetnivaló, hogy valaki kétségeket fogalmazott meg azügyben, hogy egyáltalán hogyan kaphatta meg a támogatást.... ???

2021. ápr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Kérdező, gondolom, te vagy a barátnő... Csak nem mered bevallani, hogy az érdekel, hogyan lehet csalni.
2021. ápr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!