Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit lehet tenni ha nem megy a...

Mit lehet tenni ha nem megy a vállalkozás mert nincs tőke?

Figyelt kérdés

Anyagra pénz járulék más költségek benzin..

Kényszer vállalkozó a párom, és egyre jobban bele bukunk hiába dolgozik jól, szépek a munkái , vannak referenciák. Fogalmam sincs Mit tegyünk. Nincs vagyonunk, az autó van de az ugye munkaeszköz is egyben.

Késve fizetik ki, ez csúszik az csúszik

Mire kifizetik az egy az egybe mehet a tartozásba, hiszen addig is enni kell valamit vannak határidős csekkek.

Mit lehetne tenni??


2021. ápr. 14. 12:19
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Valahol el kell kezdeni. Senki nem úgy kezdi, hogy többmilliós megbízást kap elsőre.


Pont hogy a kisebb, magánszemélyeknél lévő munkákkal kellene kezdeni, mert nagy cégek nem fogják 10 négyzetméter miatt elvállalni. Itt kell jó referenciákat gyűjteni, későbbi felújításkor őt fogják keresni, ajánlják másnak is a párodat.

Most úgy gondolom nincs abban a helyzetben, hogy kisebb munkát visszautasítson!

2021. ápr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

11 Ne értsd félre,elvállalja ezeket de ez a járulék és más költsége elmegy és bevétel nem marad.

Vannak referenciái is csak ez ördögi kör mert egy nyugdíjas neni max a másik nyugdíjas néninek ajánlja és nagyobb munkàt ugyanúgy nem kap. 😟

2021. ápr. 14. 14:52
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Azért a nyugdíjas néninek is lehetnek családtagjai, unokák, akik építkeznek, szomszédok, bárki. Nem kell lebecsülni az ajánlás erejét.
2021. ápr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
13 Akkor remélem mielőbb bejön valami ilyesmi nagyobb munka is.
2021. ápr. 14. 16:51
 15/34 anonim ***** válasza:
Én is vállalkozó vagyok és megértem a férjedet, az eleje (is) nagyon nehéz. Sokan csúsznak vagy nem fizetnek, van aki lemondja a munkát előtte egy nappal. A párod nagyon vágyik a nagyobb munkákra, de nehéz megbízható céget találni aki fizet mint a katonatiszt. Nekem is vannak cégek akik tartoznak, aki cég meg fizet mindig azt kell megbecsülni.
2021. ápr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
83%

Nyugodtan lehet az ügyfélnél hagyni névjegy kártyát. Ha már ott van és mondjuk csinálja a fürdőt, meg lehet kérdezni, hogy esetleg a konyha festésre szükség van-e? Akár lehet mondani, hogy a következő szolgáltatásra ad 5-10% kedvezményt, ilyesmik.


Érdemes a helyi db csoportokban jelen lenni, oda posztolni vagy csak olvasgatni. Napi szinten vannak, akik ilyen, olyan szakit keresnek.

2021. ápr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
15-16 köszönjük
2021. ápr. 14. 17:07
 18/34 anonim ***** válasza:
Ne idegesíts fel! Errefelé 6-12 hónapot kell várni egy burkolóra. Menjen keressen munkát más faluban is
2021. ápr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

18 Melyik megyében élsz?

Nemcsak a faluban keres nyilván 🙂

2021. ápr. 14. 20:35
 20/34 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a párod nem becsüli a kis munkákat, pedig azzal tudna haladni, ha arra állna rá folyamatosan! Mi is alig kaptunk szakit a konyhánkra, rögtön fizettünk, pedig még utána is kellett javítgatni, de nincs ember, örültünk ennek is! Nagy munkát nem fog hamar kifizetni a főfő vállalkozó/megbízó, ha egyáltalán jut. Szerintem rossz a koncepció. A kisemberek sokkal hálásabbak. Csak jól kell megszervezni. 2 napos melóért 100ezreket kérnek+anyag. Én nem hiszem, hogy ezzel nem lehetne haladni és nem is értem. Szomszéd is, mikor látta, hogy nálunk újítás van, rögtön kérte a szakit és egyből jött is neki a következő meló. De szerintem úgy nem lehet új kuncsaftot szerezni, ha azt érezteti az ügyféllel, hogy az övé kis probléma, nem éri meg, nem jó. Hát így nem is lehet haladni. Pedig sok kicsi sokra menne!
2021. ápr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!