Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lehet olyan munkát vállalni ,...

Lehet olyan munkát vállalni , hogy mások helyett dolgozom excelben, wordben, ppt-ben?

Figyelt kérdés

Igen tudom, nem jó kérdés, de sürgősen pénzre lenne szükségem és egyéb okok miatt mást nem tudok vállalni, ezért érdekelne, hogy olyan lehetőség van-e hogy egyéni vállalkozóknak, vagy bárkinek táblázatokat, dokumentumokat, diákat, vagy bármiféle microsot office-os programokkal kell előállítani dokumentumokat a munkájához és nincs rá lehetőségük és én megtehetném helyettük, vagyis az ő nevükben >< fiatal vagyok, van ecdl vizsgám, és értek ezekhez a programokhoz, tudom az excel függvényeket is alkalmazni :)

Válaszokat előre is köszönöm! Bármilyen jellegűek is lesznek :D



#munkavállalás #Dokumentumok készítése #Munka megsegítése
2021. ápr. 19. 09:28
 1/5 kicsibarany ***** válasza:
100%
Nem kizárt, de nehéz lesz ilyet találni. Menj be néhány diákmunka közvetítő céghez.
2021. ápr. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Virtual Assistant lehetsz.
2021. ápr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vicces hogy azt hiszik az emberek hogy az ECDL bármire is jó.
2021. ápr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van ahova csak adatbevitelre keresnek embereket vagy hasonló egyszerű munkákra, de ezek csak ideiglenes munkák, 1-2 hónapra, amikor sok a munak és tehermentesíteni akarják az alkalmazottakat. Teljes munkaidőben és hosszútávra nem alkalmaznak csak erre embereket.
2021. ápr. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat! ^^

Jaj szerintem az ecdl csak arra jó, hogy van pluszban az is érettségi mellé :D nem is azért említettem, hanem azért mert így is foglalkoztam vele, és nem csak érettségi szinten, szerintem említést simán megér ^^

Tényleg hálásan köszönöm mégegyszer! ^^

2021. ápr. 19. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!