Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek, ha azt írom...

Wiki74 kérdése:

Szerintetek, ha azt írom hirdetésbe, hogy "kulcsrakész webáruház", értik miről van szó? Aki nem, az mire gondol így elsőre?

Figyelt kérdés
(Megkérlek, hogy ne itt hirdessed a sajátodat, akár kereskedő, akár partner, akár dropshipper vagy! Köszönöm!)

2021. máj. 1. 13:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Mint webáruházban dolgozó, első látásra tudnám, jaj annak, akit ezek bepaliznak. Nem, nem létezik ilyen. Átverés. Akár bíróság előtt is vállalom a kijelentésemet.
2021. máj. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%
Én nem tudom mit jelent, én arra gondolok, hogy ez azt jelenti, hogy már bejáratott webáruház, aminek fix bevétele van havonta.
2021. máj. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%

Elsőre az ilyen túlárazott szarok jutnak az eszembe, mint a Shoprenter.

Kulcsrakész, ja, de ha csak egy mezei felhasználó vagy, akkor csak egy rusnya kinézetű szart tudsz összehozni.

2021. máj. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Személy szerint az jut eszembe, hogy van egy felépített - általában Woocommerce - webáruházmotor valamiféle vállalható designnal, és az új tulajdonosnak be kell rendeznie azt kategóriákkal, termékekkel és mindegy egyébbel - éppen úgy, ahogyan egy üres lakással tenni.


De én szakmabeli vagyok, nem biztos, hogy ezért mérvadó a véleményem, már ami a célcsoportodét illeti.

2021. máj. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Volt egy elég keményen spammelő egyén, aki 16 000 forintokért kínált egy telhes cms rendszert. Az amúgy teljesen ingyenes volt. Ha jól emlékszem e107.

Sima csalás. Nem lehetett levakarni. Eldobható címekkel csinálta, szűrni sem nagyon lehetett.

Én mőködő eebáruház adminja vagyok, nem programozó. Most filyik nálunk egy nagyobb fejlesztés.

Semmire sem jó egy kulcsra kész aebáruház. Semmire!

Úgy néz ki, mint ami tükrözi az arculatunkat, filozófiánkat?

A mi igényeink szerint lehet paramétereket, variánsokat használatba venni?

Ha letre kell hozni, akkor az a kulcs snem nyitja a zárat.

Szállítási feltetelek, fizetési lehetőségek?

Stb. szóval nincs ilyen.

2021. máj. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Én arra tippelnék, hogy egy leprogramozott webáruház, ahol már csak fel kell tölteni a termékeket.
2021. máj. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Én kulcsrakész webáruház alatt azt érteném, hogy ha megveszem, kitölti nekem az eladó a vállalkozásom adataival a rendszert. (ÁSZF, adatvédelem).

Továbbá minden termék felvive, kategóriák is, SEO beállítva, külső partneri összeköttetések előkészítve (árukereső, beszállító, logisztikai partner).


Így én csak átveszem és tolom a marketingbe a pénzt, ami természetesen elő van készítve.


Ilyen kulcsrakész webáruház szerintem a mesében sincs. Hiszen akkor csak pénz kell és termel.


Ha valaki ezt mondja, akkor valamit hazudik. Csak összedobott valamit, amit egy hozzá nem értő megvesz és csak néz, hogy miért nem jön az ígért eredmény. Találkoztam mostanában ilyennel én is.

2021. máj. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Van elképzelésem róla, ahogy azt is tudom mit jelent egy kulcsrakész ház. Azzal is rengeteg munka van.

De szerintem hülye hasonlat, nem venném komolyan.

Szakmából adódóan tudom, hogy a 100% késznek árult megoldások a legkevésbé sem jók komplex rendszerek esetében, számos személyre/folyamatra/cégre szabási művelet kell még hozzá, hogy valóban jó legyen

2021. máj. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az jut róla eszembe, hogy nincsen benne semmi, se tudás, se szakértelem, se hozzáadott érték és valaki beakarja palizni az embereket az ilyen webáruház eladásával.
2021. máj. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 xswerdy ***** válasza:
41%

kulcsrakész webáruház alatt semmiképpen sem érteném a bejáratottat, az már több, mint kulcsrakész. Viszont egy bérelhető webáruház, mint keretrendszer, minden feltöltés nélkül, az meg még nem kulcsrakész.


Szóval én azt érteném alatta, hogy ha nekem vannak már termékeim (amit mondjuk normál boltban árulok), és megbízok valakit egy kulcsrakész webáruházzal, akkor ő azt olyan szinten feltölti tartalommal, hogy az átadás másnapján lehet rajta kereskedni.

2021. máj. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!