Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 100emberből mennyi vállalkozó...

100emberből mennyi vállalkozó van Amerikában? Mennyi az arány Magyarországon? Másik kérdés 100válalkozóból mennyi a sikeresek aránya átlagosan?

Figyelt kérdés
2021. máj. 2. 02:48
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy tavalyi cikk, de szerintem olyan nagyot nem valtoztak a szamok (bar biztos vannak egy csomoan, akik a jarvany miatt becsodoltek. De itt tudsz kerni bankruptcy-t, ami segit(het, ha okosan elsz a segitseggel)

2021. máj. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tegyük hozzá, hogy ennek a 30%-nak nagy része bújtatott alkalmazott, akiket azért contractorként foglalkoztat a cég, mert így még azt a minimális törvényi védelmet sem kapja meg az alkalmazott, ami egyébként kint járna. (Értsd: így olcsóbb a cégnek a munkaerő)
2021. máj. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ehhez képest milyen a helyzet Magyarországon?
2021. máj. 2. 21:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]



562.000 egyéni vállalkozó van.


És kb 4,4 millió adófizető.


[link]

2021. máj. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy hány cégtulajdonos, nem találtam meg.
2021. máj. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na most a 30% akkor azt jelenti hogy az usában akkor kb 100milió van?


Nálunk meg ez az arány csak 5% ??? :O :O :O

2021. máj. 3. 09:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Az csak egyéni vállalkozó, kellene az a szám is, hogy hány Bt, Kft meg (Z)Rt tulajdonos van. Erre nem találtam megbízható adatot. (Mivel egy ember több cégben is lehet érdekelt, valamint sok cég tulajdonosa másik cég, ezért pusztán ezek száma nem mérvadó).
2021. máj. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!