Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Volt már olyan életetekben,...

Volt már olyan életetekben, hogy olyan munkára kényszerültetek amit nem szívesen tettetek meg, de a jövőtök érdekében muszáj volt?

Figyelt kérdés
Jelenleg ebben a helyzetben vagyok. Egy vállalkozást működtetek, de most nem hoz annyit, hogy megérje tovább folytatni, és jött egy lehetőség ami viszont nem szeretnék csinálni, de egy rendes bejelentett munka lenne. Így azt amit szeretek és szeretnék kénytelen vagyok feladni, egy időre, de lehet örökre. Ti mit tennétek a helyemben? Az állást nem muszáj elfogadnom, de ha elutasítom és a vállalkozás se fog újból fellendülni, lehet örökre bánni fogom.

2021. máj. 14. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem volt.
2021. máj. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt. Telefonos munkát. Nem szeretek emberekkel kommunikálni, főleg a sok marhával akik ilyen vonalakat felhívnak, de a pénz miatt muszáj volt.
2021. máj. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Második: Mennyi ideig kellett csinálnod? Nálam is hasonló a helyzet. Próbálok arra gondolni, hogy később majd ez megalapozza a jövőbeli terveimet, de attól még nagyon nehéz mosolyogva elfogadni, amikor igazából egyáltalán nem akarom csinálni.
2021. máj. 14. 14:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Volt, amikor nekem is köhögött a vállalkozásom, elvállaltam webáruház termékfeltöltős munkát. Teljesítménybérezés volt, és kiegészítette a bevételemet, cserébe nagyon monoton és unalmas.


Te tudod, hogy mennyire akarsz vállalkozó maradni. Nekem nagyon fontos a szabad időbeosztás, így meg sem fordult a fejemben, hogy alkalmazottként dolgozzak újra az életben.

2021. máj. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én vállalkozó szeretnék lenni. Abban bíztam, hogy lesz lehetőség arra, hogy vállalkozóként bedolgozzak, hisz úgy kiegészítené nálam is a bevételt. Vagy legalább részmunka. De egyiket se szeretnék.
2021. máj. 17. 12:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan dolgoznak olyan melóba amit rühellnek ,de rá vannak sajnos kényszerülve. Én is csináltam már ilyen melót, de csak nyáriba diákként ,de nagyon nem szerettem, mert egyszerűen nem passzolt hozzám.
2021. jún. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!