Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek mennyibe kerül ma...

Szerintetek mennyibe kerül ma egy egyéni vállakozónak egy átlagos hirdetés ha profi weboldalkészítő céget vagy szakembert bízok meg? Nagyságrendileg mi az az ár amiből tokkal vonóval megvan egy weboldal?

Figyelt kérdés

2021. jún. 8. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy, hogy egy egyedi webshopot akarsz, vagy csak egy információs onepage oldalt.
2021. jún. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van egy csomó hely ahol ingyen tudsz weboldalt kesziteni, olyanok is vannak ahol kartyas fizetest stb-t is hozza tudsz rakni az oldaladhoz. En semmikep se biznek meg vele kulso ceget vagy embert. Inkabb egy ilyen szolgaltatast vennek igenybe
2021. jún. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 Információs onepage oldal nekem tökéletes lenne! Nagyjából mennyi lehet a vége?
2021. jún. 9. 15:40
 4/7 Aquiyr Draquiyr válasza:

Szia!


Weboldal és weboldal között számos különbség van. Ennek nagyrésze főleg a motorháztető alatt különbözteti meg az oldalakat egymástól. Az a kérdés, hogy mire szeretnéd használni a weboldalt, mert a cél határozza meg, hogy milyen oldallad legyen. Értékesítsen, vagy csak egy névjegykártya oldal legyen, meg akarsz élni az oldalból, vagy csak legyen egy...


Összességében, ingyen tudsz weboldalt készíteni saját domainnal is akár, sőt biztonságosan működő oldalt is.


A szakemberekre a hatékonyság miatt van szükség, és a garancia miatt. Az ár szakemberetől függ, mindenki maga dönti el mennyiért dolgozik.

2021. jún. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hirdetés? Az folyamatos havi kiadás.. persze jöhetnek itt a seoval.. az kb fél év mire eredményt fog hozni, ha hoz.. addig kb semmi.


Én 150e-et kérek egy komplett marketing rendszerért, ami a komplett weboldal+email hírlevélküldő beállítása, max 5 előre megírt és időzített e-maillel.


és én nagyon olcsó vagyok, mert konkurenciám ugyanezért szemrebbenés nélkül 250+e-et kér el. Láttam grafikai céget aki egy logoért képes volt 200e-et elkérni, egy szimpla bemutatkozó weboldalért meg 600e-et. Logon kb 20 percet dolgozott a grafikus...


Szóval a határ a csillagos ég.


Hogy mennyi lesz a hirdetés? Annyi, amennyit hajlandó vagy elkölteni rá. Napi 1000Ft-ot érdemes elkölteni, hogy állandóan szem előtt legyél. De határ a csillagos ég, rajtad áll.


Magadnak is meg tudod csinálni.. csak az olyan is lesz, a hozzá nem értés miatt.

2021. jún. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5: szerintem 200 azért még reaális egy bemutatkozó oldalért.

Én saját magam csináltam meg egyébként Youtube videók alapján Wordpressben. Nem kevés idő volt így a nulláról, de legalább nem kell külső embernek fizetnem, ha változtatni akarok valamit.

2021. jún. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. júl. 23. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!