Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Új szépségszalon engedélyek?

Új szépségszalon engedélyek?

Figyelt kérdés

Magánszemelytol bérelt üzlethelyiségben kialakitott szépségszalon lenne a cél.

Engeyni vállalkozóként. Szintén egyéni vallalkozo kolléganőkkel indulnánk.

Nem folytatnak kereskedelmi tevékenységet.

Már hívtam az ÁNTSZ-t, az önkormányzatot, a kereskedelmi osztályt... Mindenki azt mondja nem az ő hatás koruk.

Senki nem tudja megmondani hogy milyen engedély és teendő van aminek eleget kell tennünk.

Segitene valaki???

Hol kell bejelenteni higy szépségszalon nyílik?



2021. jún. 23. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
2021. jún. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ilyen dolgok nem ugy mukodnek hogy majd egy allami szervezet segit neked utanajarni hogy mit es hogyan kell csinalnod, az egyetlen dolog amit ok csinalnak az az utolagos ellenorzes.

Ket dolgot tehetsz, vagy az interneten levo korlatlan informaciobol utananezel sajat magad, amire persze lehet ramegy tobb szaz orad mire mindent kideritesz, vagy pedig fizetsz egy hozzaerto szakembernek aki segit vegigcsinalni a folyamatot.

2021. jún. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahol tanultad a szakmát, elvileg volt ilyen órád, ahol a kezdő vállalkozóknak elmagyarázzák ezeket. Esetleg egy könyvelőt is megkérdezhetsz
2021. jún. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos az internet összes ilyen kérdését átolvastam már. Mindneki mást mond. Próbáltam ilyen cégekkel is felvenni a kapcsolatot. Ők azt mondták ilyen "kicsi" vállalkozásokkal nem foglalkoznak.2021 Januártol állítólag sok osztályt átneveztek, senki nem tudja ez hova tartozik.

Írtam emailt az önkormányzatnak is mivel elvileg ők adnak erre engedélyt.

Ők elirányitottak az ÁNTSZ-h ez. Ők szintén vissza küldtek az önkormányzathoz hogy ott kell ezt intézni 😆

Agyrém. Az itt kommentelőkben volt minden reményem 🤦🏻‍♀️

2021. jún. 23. 17:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!