Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Másfajta üzleti lehetőség már...

Másfajta üzleti lehetőség már nem is létezik, mint a tukmálás?

Figyelt kérdés

Csrrr-csrrr-csrrr (telefon) Halló. Szia Zolikám, ikszipszilon vagyok. Á-helló, miújság, hogyvagytok?

Tudok egy jó üzleti lehetőséget, gyere el, hallgasd meg, szállj be ez az évszázad legjobbika, ha kihagyod, majd magadra vess, én szóltam. És mit kellene csinálni? Forgalmazni az XY cég termékeit.

Bipp-bipp-bipp-bipp-bipp-bipp-bipp-klatty...



Broááfff!!! Ismerős a fenti élethelyzet? Csak nekem van ki a tököm ezekkel vagy másnak is? Üzleti lehetőség az csak ilyen másokratukmálós, előadásokrajárós van?


2010. aug. 28. 14:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
MLM utálom mint a szart!!! :DD Találkozok velük 1 év múlva megkérdezem mivan a tuti üzlettel aztán ugyan olyan csórók..
2010. aug. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

nem kell MLM-ig elmenni, múltkor benéztem a DM-be de nem vettem semmit (drága volt amit akartam és máshol olcsóbban láttam) erre kifelé menet nem hagyott békén a pénztáros, hogy mit kerestem volna, miért nem jó amit láttam stb. stb.

alig bírtam lekaparni, úgy rámmászott, na meg meg is sértődött, hogy nem vásároltam.

2010. aug. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Zepter és társai is ez a típus, igen, rengeteg az ilyen. Sajnos. Van pár (nem előadásos) internetes, de az csak zsebpénzkiegészítő, már amelyik kifizet, arra elég, de megélni belőle nem nagyon lehet, vagy csak akkor, ha valaki nagyon-nagyon profi (pl. a stockfoto), de azokat meg úgyis megkeresik nagyobb volumenű ajánlattal.
2010. aug. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindjárt be ír ide is valaki, hogy csak most, csak neked elárulja az évszázad üzletét, ahol nem kell eladni semmit és a barátja már csilliárdos lett belőle, szállj be te is, amíg nem késő!
2010. aug. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Zepteresek engem kikészítenek.

Egyszer elvileg nyertem valamit náluk, mondták, hogy ekkor meg ekkor menjek el, egy előadás keretében átvehetem a nyereményt. Akkor nem tudtam elmenni, nem is nagyon érdekelt.

Kb. 1 éve volt ez. Azóta is hívogatnak, hogy még félre van téve az ajándékom, ha megyek előadásra, akkor átvehetem. Mondtam, hogy : köszönöm, lemondok az ajándékról, de akkor se hagynak békén.

Majd minden nap felhív.

Mondjuk nem szoktam felvenni :D

2010. aug. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Én csak telefonszám és emailcímcserével tudtam megszabadulni ezektől. De sajnos egynek már kiadta faterom a számomat, mert azt hitte, hogy csak barát az illető.

Amúgy annyira elkeserítő, hogy nálunk az uniós bérek közelébe sem lehet férkőzni, ha állást keresel, ha meg üzleti lehetőséget keresel, az meg mind egy rakat szar szemét...

2010. aug. 28. 15:20
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a legszebb, amikor kozmetikai árút szeretnének rámsózni, és a hölgy úgy kezdi, hogy, jó napot kivánok, xy-nét keresem. Ilyen hetente előfordul.

Namármost nekem négy hónapja halt meg a feleségem, mégpedig fiatalon, egy autóbalesetben,

Na, ezeket mindig rendkivül viccesnek találom

Egyszerkétszer már majdnem kibukott belőlem egy jókivánság, de eddig még sikerült magam türtőztetni.

2010. aug. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Fogadd őszinte részvétemet és együttérzésémet. Amúgy meg a felszínesség így válik kegyeletsértővé. (Fateromnál dettó uez megy, igaz anyukám 13 éve halt meg rákban)
2010. aug. 28. 15:58
 9/15 anonim ***** válasza:

és az milyen amikor a biztosítós bejelentkezik, hogy szívesen eljönne hozzánk, nála van biztosításunk és szívesen megismerné az ügyfeleit közelebbről bla-bla-bla.

persze, mert csak lakásbiztosítást kötöttünk mást nem, és azt is akar még ránktukmálni.

na mondom, köszönöm, de a sarki zöldségesnek is az ügyfele vagyok, sőt a pékségnek és a cipőboltosnak is, de egyik sem jön át engem közelebbről megismerni úgyhogy viszonlátás.

2010. aug. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
na és ehhez mit szóltok???? beírom a válaszba a biztosí...ó szót és belinkeli wazzzze. komolyan nem én csináltam....
2010. aug. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!