Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kezdő Katással tényleg nem...

Kezdő Katással tényleg nem kötnek szerződést a beszállítók?

Figyelt kérdés
Ha így van, miért nem?

2021. aug. 6. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Kockázatos, nincs bizalmi alap.
2021. aug. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Hát ha beszállítót keresel, akkor ugye te vagy az ügyfél, te fizetsz. Nem gondolom, hogy bármi probléma lenne azzal, hogy friss vállalkozó vagy. Max több előleget kérnek vagy rövidebb fizetési határidőt adnak.
2021. aug. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
#1 Mert friss Kft -vel talán van bizalmi alap? :D
2021. aug. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Vagy nem adnak 30napra arut, csak elore utalasra....
2021. aug. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Amiatt ijedtem meg, mert valaki ezt mondta egyik nap......ugyanis 6 beszállító jelölttel próbáltam felvenni a kapcsolatot, lassan egy hete, de sajnos semmi.


Kezdek félni, hogy tényleg a kezdő katás dolog miatt nem akarnak velem szerződni.

2021. aug. 6. 21:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Előre fizetéssel bárkit kiszolgálnak, 30-60-90 napos halasztással csak a megbízható régi partnereket.


Előfordulhat, hogy van egy minimális rendelendő mennyiség náluk és gyárként 1-2db-ot nem fognak egyedileg legyártani neked.

Lehetséges, hogy a leveled kamu szagú volt, vagy értelmetlen pl. édesanyám munkatársának a férje 3 kamionos fuvarcéget vitt (hatalmas fényűzés mellett 90mFt-ot meghaladó csődbe) ő arra kért meg, hogy írjak angolul egy cégnek, akarnak-e vele üzletelni. Az ő cégnevét sem tudtam, az árairól se, totál sötétség volt az ürge!


10 hónapot dolgoztam multinál, közös ebédek és csapat tréningek során néha felolvastak egy-egy levelet szórakoztatásképpen.

Kíváncsi lennék mit írtál nekik, persze a cégnevek és a személyes adataid kihagyásával.

2021. aug. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!