Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kamarás Alex tréningje szerint...

Kamarás Alex tréningje szerint csináltatok már webshopot?

Figyelt kérdés
150 ezer forint körül van ilyen tréning videója. Tudna valaki véleményt mondani ezzel kapcsolatban? Létre tudtátok hozni vele a működő webshopot?
2021. aug. 16. 01:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nehany hetente szokott lenni kerdes hogy az o vagy masik nagy youtuber videoi alapjan erdemes elindulni... Hat figyelj, ingyen fent van minden a neten, magat a webshopot nem nehez osszerakni, versenykepes webshopot annal nehezebb. Nincs olyan video ami fogja a kezed es lepesrol lepesre elmondja hogyan csinald meg a kovetkezo emagot vagy alzat...
2021. aug. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
egy 150 ezer forintos fejtágítás még bőven kevés ahhoz hogy egy sikeres műlödő webshopo létre hozzon valaki.
2021. aug. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én most tervezem megvenni a mesterkurzust, hát azért ahogy néztem a webinárt eléggé össze van rakva az egész kurzus A-tól Z-ig, látszik hogy beleölte az időt ebbe az egészbe mármint az oktatásba, illetve van 180 napos garancia is, hogy ha ennyi nap alatt nem birod visszaforgatni ezt a 150.000Ft-ot akkor vissza adja a pénzed 100%-át, szóval én nyugodtan ajánlom.
2022. jan. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!