Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi kell egy saját vállalkozás...

Mi kell egy saját vállalkozás elkezdesehez? Illetve mennyi pénz?

Figyelt kérdés
2021. aug. 29. 14:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ milyen vállalkozás. Teljesen más tőke és engedély kell pl egy étteremhez, mint egy takarítócéghez.
2021. aug. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

ötlet, amin van megfelelő mennyiségű profit, amire van valós piac aki hajlandó érte fizetni, és akit olcsón el tudsz érni.


Pénzmennyiség kérdése az első ponttól függ.

2021. aug. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
szerintem 30 000 forinttól a csillagos égig bármennyi szükséges lehet, az ötlettől függ. példáúl egy társasház takarításhoz elég két seprű, két vödör, 1 lapát és egy mop meg két darab rongy. de ha valamit termelni akarsz akkor kell egy halom gép, raktár, üzem, stb. ezek meg akár több tízmilliós vagy százmilliós tételek.
2021. aug. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 librikus ***** válasza:
0%
Értened kell ahhoz amiben vállalkozni akarsz és legyen alaptőkéd.
2021. aug. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
17%
Ha egyéni vállalkozóit kiváltod, akkor ahhoz nulla forint töke kell és már másnap dolgozhatsz, vállalkozhatsz is!
2021. szept. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
Pls, ne adjunk már ilyen buta "tanácsokat".
2021. szept. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

#6-os, melyik volt a buta tanács?

Én bementem az okmányirodába, aláírtam pár papírt és 1 perccel később már vállalkozó voltam. Nem került semmibe. De ahogy többen is leírták, aztán nem teljesen mindegy, hogy mire vállalkozol és ehhez megvannak-e az eszközeid vagy majd utólag tervezed beszerezni őket.

2021. szept. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen? Akkor kérlek mondj egyetlen egy olyan tevékenységet, amit valaki 0 forintból el tud indítani hivatalosan. Majd miután leírtad, megcáfolom, hogy miért nincs igazad.
2021. szept. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8-as online poker egyszemélyes vállalkozás játssz freerollokat és ne fizess be sose
2021. szept. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az online póker nem vállalkozás. Önálló tevékenység adózási szempontból. Szóval rossz a példa.

Amúgy ahhoz is kell device amin játszol meg net.

2021. szept. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!