Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen lépések szükségesek...

Milyen lépések szükségesek ahhoz, hogy a Vaterához hasonló internetes aukciósházat hozzak létre?

Figyelt kérdés

Egyelőre még csak terv, de leszeretném őket győzni, mert nem igazán tetszik, ahogy működnek. Nincs valós konkurensük, így bármit megengednek maguknak.

Lennének ötleteim, hogy milyen lenne, hogy nézne ki stb...


De a lényeg, hogy emberbarátibb, egyszerűbb, nyitottabb lenne a felhasználók felé.


Arra lennék kíváncsi, hogyha egy kezdetben alap szolgáltatást nyújtanék, mennyi pénzbe kerülne, hány ember kellene, stb... mindenképpen céget kellene-e alapítani hozzá, stb...


Köszönöm


2010. szept. 2. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Hány éves vagy?
2010. szept. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyelőre ez csak terv. De kíváncsi vagyok a részletekre. A korom szerintem lényegtelen. Annyit elárulok, hogy 18 elmúltam. Még tanulok, de már nem sokáig.
2010. szept. 2. 11:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, lényegtelen. De ha 50 évesként írtad volna ezeket, akkor azt mondom reménytelen vagy. Így még 20on évesként benőhet a fejed lágya.


A Vatera és Teszvesz egy cég kezében van. Az aukciós piac 80%-át lefedik. Rengeteg tőkéjük van. Túl nagy újdonságot nem tudsz produkálni az aukciózás terén, amivel le lehetne "győzni" őket. Az eBay is működik 15 éve, pedig próbáltak már sokan jobbat csinálni.

2010. szept. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de nem értek vele egyet.


Szerinted pl. a Gulliver, Teszvesz, Vatera na hogy indult el? Megsúgom neked. Családi vállalkozásból.

Reménytelen? Ha így állsz hozzá a dolgokhoz. Na mind1, a kérdésre szeretnék választ kapni, nem tanácsot :)

2010. szept. 3. 11:09
 5/6 anonim válasza:
100%

Én meg megsúgom neked, hogy a Vatera a kezdetek kezdetén 180 millió forintos tőkeinjekciót kapott, hogy fel tudják futtatni.

Egy több országban jelenlévő, komoly, tapasztalt szakemberekből álló aukciós ház indította el.

Mostani "nevét" és elterjedtségét 10 év alatt érte el.

Nagyon sok idő, nagyon sok pénz és nagyon sok tudás.

Ha neked ennél több van, akkor azt mondom, hajrá;)


A jó ötlet önmagában nem elég:\ sajnos az bárkinek támadhat bármelyik pillanatban, annak a megvalósítása teszi ki a folyamat 95%át...

Tudás, pénz, idő. Ezekre van szükség.

2010. szept. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem ez jó ötlet, de ez olyan mintha elindítanál egy lapot, és azt hirdetnéd valahol. Egyébként milyen jó ötleteid lennének, és azt hogyan valósítanád meg?
2013. jún. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!