Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lehetséges hogy így akarnak...

Thekrisz2 kérdése:

Lehetséges hogy így akarnak nekem Shopify weboldalt készíteni?

Figyelt kérdés

Beszéltem egy fiatal sráccal aki ezt az üzenetet küldte nekem:

Üdv,

3+1 csomagunk van jelenleg:

Válassz egy csomagot amelyik neked kedvező.

Kis Csomagok: (3)

1. 20 Ezer Forint: Heti 70 $ profit (becsült)

2. 40 Ezer Forint: Heti 295 $ profit (becsült)

3. 70 Ezer Forint: Heti 585 $ profit (becsült)

Nagy csomag: (1)

4. 100 Ezer Forint: Heti 890 $ profit (becsült)

A csomagban szereplő becsült összegek nem garantáltak!

Dropshipping/Ecommerce Online Vállalkozás.

Ha érdekel az üzlet akkor:

1. Töltsd le a Shopify alkalmazást, és regisztrálj.

App Store , Google Play Áruház

Ott megtalálod.

Ez lesz az üzleti platformunk.

Elmondom neked részletesen az üzletet.

Az üzlet részletei: Van egy bizonyos weboldal amit én neked elkészítek: leírással, garanciával, képekkel, stb...

Keresek számodra egy nyerő terméket ami felkapott és sok rajta az érdeklődő

Utána megkeresem neked a megfelelő reklámot és hashtageket amit használni fogunk

Aztán beállítjuk a Domain-ed: pl. (Termék.com)

Ha készen van a weboldal ezen kívül lesznek még kisebb költségek de ez már nem nekem megy hanem az oldalnak: Kb. Havi 5ezer Ft/Évi 2ezer Ft.

Ezután elkezdjük hírdetni a termékedet!

Itt már csak hátra kell dőlni, és zsebelni a profitot.

-

Válassz:


Melyik csomag kedvező számodra?


Érdekel hogy ez valós lehet e. Úgy gondoltam hogy fizetek 20 ezret, ez mégsem egy horribilis összeg.

Csak annyira szkeptikus vagyok hogy az hihetetlen. Túl furcsa számomra

Az Instagram fiókja: tinimilliomos

Azt mondta neki az a célja ezzel az egésszel hogy szociál média platformját akarja bővíteni.


Küldött referencia munkát is elvileg hogy ez mind az ügyfeleié:

[link]

[link]


Válaszokat előre is köszönöm 😌



2021. okt. 15. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tehát foglajuk össze: A gyerek ismer egy olyan üzleti lehetőséget, amihez minimális tőke kell, és arányaiban óriási profitot hoz. Ő választja ki a temréket, ő csinálja meg a webshopot, ő intézi a reklámokat, és tied lesz a haszon.

Ez irreális. Ha ezt valóban meg tudná csinálni úgy, hogy megbízhatóan működjön, és ne csak ezerből egy esetben legyen valóban nyereséges, akkor nem hirdetné a szolgáltatást és adná másnak a profitot, hanem megcsinálná ő magának. 99,99% hogy a beígért (de nem garantált, milyen meglepő, ugye?) profitnak csak a töredékét kapod meg, ha egyáltalán lesz profit.

Általános tanács: aki olyan szolgáltatást/befektetést/üzleti lehetőséget hirdet, ami kis befetetéssel gyorsan hoz relatíve magas hozamot komolyabb kockázat nélkül, és nem kell hozzá komoly tudás, nagyon jó egyedi ötlet, óriási szerencse vagy megfelelő kapcsolat/protekció/bennfentes információ, az hazudik, mert ilyen nincs. Túl szép hogy igaz legyen. Mindenki szeretne könnyen sokat keresni, de nem lehet.

2021. okt. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"1. Töltsd le a Shopify alkalmazást, és regisztrálj."


"Ez lesz az üzleti platformunk."


ennél egyszerűbben nem lehet leírni a kérdésre a választ.

2021. okt. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Szoval ha jol ertem te megvennel toluk egy dolgot ami amugy is ingyenes? :))
2021. okt. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3 A shopify nem ingyenes.


Ha nem ertesz hozza, hogy magadnak felepits egy dropshipping uzletet, akkor jo ajanlat lehet. De amit ajanlanak, magadnak is meg tudod csinalni, foleg ha egy kicsit ertesz angolul, mert a net tele van anyagokkal, hogyan kell shopify boltot epiteni a semmibol.

2021. okt. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A dropshipping már amúgy is halott, erről az ajánlatról meg 3 kilométerről lerí, hogy vagy lehúzás vagy lóf*sz profitod nem lesz :D
2021. okt. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tehát akkor hagyjam inkább az egészet. Vagy hogyan tudnék esetleg keresztkérdést feltenni?

Nekem nagyon gyanús ez az egész.


Inkább akkor másba feltetem a pénzem mint ebbe az egeszbe. Csak ugye hirtelen felcsillantotta a szemem.


Köszönöm mindenkinek a hasznos választ.

2021. okt. 16. 16:48
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem engedd el, ezzel mar reg nem lehet keresni
2021. okt. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Logikusnak tűnik, viszont túl olcsó ahhoz hogy beváltsa az ígéretet.


Egy ütős shopify oldalt egy szabadúszó durván $200-ért készít el fiverren.

Ezen felül a reklámozás is pénzbe kerül és más kiadások is vannak.

A shopify előfizetés $29, egy domain név kb $15, egy katás vállalkozás havi adója 50ezer forint (és vállalkozás indítás nélkül nem tudsz számlát kiállítani a vevőknek).


Ha összegezni akarod kb $1000 azaz nagyjából 300ezer forint kell hogy az ember beindítson egy dropshiping oldalt shopify-on.


A dropshipping mint minden vállalkozási forma csak akkor működik ha jól csinálod, nem igaz hogy a dropshipping halott.


Csupán kreatívabbnak kell lenni mert nagyobb a verseny.


Ha jó vagy marketing és márkaépítés terén akkor nyerő pozícióból indulsz. Jobbnak kell lenni valamiben mint a versenytársak, lehet az szállítási idő, design, customer support, bármi.

2021. nov. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!