Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol érdemes alapoktól online...

Hol érdemes alapoktól online marketinget tanulni? (Budapest)

Figyelt kérdés

Szeretnék jövőre online marketinget tanulni és idővel vállalkozóvá válni. (Kilátásban van két termék család is amit marketingelhetek).


Nem csak vakon tervezek...


Nézelődtem már képzések után, de engem a legjobb érdekel. Azt pedig ajánlással kaphatóm meg.



2021. nov. 14. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem trendek vannak ami "nyugatról" jön.


Ingyen is hozzájuthatsz, mire valaki ebből magyar tanfolyamot csinál addigra nyugaton már ciki.

2021. nov. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az ehhez szükséges információhoz youtuben is hozzá férsz illetve vannak könyvek/hangos könyvek a témában.


A marketing lényege hogy nem a terméket stb. kell eladnod hanem magadat illetve az érzést hogy akarja a másik a terméket/szolgáltatást amit kínálsz. Egy vállalkozás beindításához sem kell semmilyen felsőfokú képzettség , az szakmához kell, de azt nem írtad le mit is szeretnél csinálni pontosan ez nagy hiba mert ezek szerint te sem tudod.


Először is kellene egy célt találnod ami majd előre visz amit akarni fogsz csinálni. Mert ez hogy vállalkozó lennél a jövőben ez egyenlő a semmivel. Igazából az egész kulcsa nem más mint az akarat és az önfegyelem amikor lebeg egy cél előtted és annak elérése érdekében feláldozol bármit. Ez a siker kulcsa, nem csak vállalkozásban hanem sportban is stb.

2021. nov. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!