Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mivel foglalkozik a vállalkozá...

Mivel foglalkozik a vállalkozásod? Mi a vállalkozási forma és sikeres e?

Figyelt kérdés

Nyílván nem kell teljesen konkrét válaszokat írni, semmi közöm hozzá…

Csak felületesen, nagy vonalakban, pár szóban érdekelnének ezek az információk.

Mivel foglalkozikra elég az iparág is, hogyha nem szeretnél többet elárulni…


Jól jönne még az is, hogy mennyi idősek vagytok és, hogy mekkora tőkéből indítottátok, de megértem ha nem akarjátok leírni.


Előre is köszi a válaszokat!



2021. nov. 25. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Tanácsadás

0 forintból indult

Megélek belőle

2021. nov. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Pénzügy-számvitel, leginkább könyvelés vonal, de van könyvvizsgálat, tanácsadás, szabályzatkészítés is, de az nem sok. Egyéni vállalkozás és kft is van. Nem mondanám egetrengetően sikeresnek, de kényelmesen megél belőle az egész család és bőven tudunk félretenni is. 32 vagyok jelenleg, anno 0 forintból indultam, laptopom kellett csak, az meg már adott volt. Időközben nyilván a fejlődés folyamatában a megkeresett pénz egy részét visszaforgattam eszközökbe, szoftverekbe, irodába, stb, majd később a cégalapításnál már alig kellett valami plusz.
2021. nov. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Virtuális asszisztens vagyok.


Egyéni vállalkozó, a kezdőtőke 0 forint volt. (Ha nagyon kukacoskodni akarok, akkor felszámolhatom a bélyegzőt és a számlázó szoftvert, de mivel nem "kellettek", csak jobbnak láttam, nélkülük is mehetne, ezért nem szoktam.)


Bőségesen sikeres. Előtte is az volt, de a Covid óta méginkább.


2x/F

2021. nov. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

seo, weboldalépítés


Tanfolyamokra, tanulásra kb 1,5 millát költöttem.


32F

2021. nov. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!