Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Bitcoin bányászatot érdemes...

Bitcoin bányászatot érdemes ennyi alaptőkével érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés

Egy gyárban dolgozom nettó 250-ért gépésztechnikusként és szeretnék már újítani, fejleszteni saját magamat, és a tudásomat, mert úgy érzem többre vagyok ennél hivatott. 1-2 millió forintot tervezek rászánni erre a dologra, és altcoint szeretnék bányászni, ethereumot emelett szeretnék elmenni ilyen jellegű képzésre, ahol ezt tanítják, ha az időm engedi, de addig is megkédezek másokat, sokat nem veszthetek ezzel.Nemrég kezdtem el foglalkozni a témával, de mint lehetőség jónak tűnik arra hogy improvizáljak, és sok szintén fiatalt is látok akik ebből már jól élnek, vagy kiegészítésként munka mellett többet keresnek vele.


A kérdésem az, hogy egy 1,5-2 millió forintos alappal milyen videókártyákat vegyek, és hogy álljak neki a dolognak, és körülbelül havonta mennyi hozamra számíthatok ebből? Illetve kezdésnek milyen könyvet/képzést javasoltok ami alapszinten bemutatja ennek a világát?


Kérem csak azok írjanak akik ezt csinálják, és jól megy nekik, illetve tudnak tanácsokkal ellátni.

20/F



2021. dec. 4. 06:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jelenlegi piaci helyzetben én 6-7M kezdeti befektetés alatt nem vágnék bele, afelett bátrabb lennék.
2021. dec. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha jól rakod össze a dolgokat akkor 2m ből egy havi 150-170-200k-ra számíthatsz. tehát nagyjából egy év alatt képes visszahozni.

Tiktokon van egy bányász gyerek aki már viszonylag jól űzi és szoktak neki feltenni kérdéseket h xy összegből miket vásárolna érdemes lenne ranezned

2021. dec. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen, ha a piac pontosan ezen a szinten marad, de azt nem feltételezheted.
2021. dec. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocsánat, pontosítok:a piac és a difficulty is ezen a szinten marad.
2021. dec. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
az a napelem rendszer jó, ha a mostani fogyasztasotok 100%-at kepes ellatni, nemhogy meg banyaszgepeket is lefedjen.. omg
2021. dec. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!