Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Elkezdeném saját vállalkozásom...

Elkezdeném saját vállalkozásomat. Kinek mennyi idő volt, mire az ötlettől eljutott a megvalósításig?

Figyelt kérdés

Illetve érdeklődnék, hogy ki hogy lendítette be az üzletet. Sokat fektettetek marketingbe, vagy csak ismerősi körbe kezdtétek el "terjeszteni"


A vállalkozásom szolgáltatásra irányulna és elsősorban csak mellékállásként csinálnám. (így talán érthetőbb)



2021. dec. 11. 17:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
én KATAs egyéni vállalkozóként csináltam évekig, és olyan kliens bázisom épült ki európai szinten, hogy már nem bírtam tovább egyedül, így alapítottunk két céget, kettébontva az irányokat amiken dolgoztam.
2021. dec. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!