Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen családi vállalkozást...

Milyen családi vállalkozást érdemes indítani?

Figyelt kérdés

két fővel, lánytestvérek vagyunk.

valami olyat szeretnénk, ahova a belépési küszöb alacsony és kevés kezdőtőkével is elkezdhető.


2021. dec. 14. 13:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Mihez értetek?
2021. dec. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
neki olyan végzettsége van, h. tarthat biblioterápiás foglalkozásokat, én meg üzleti vonalon tanultam.
2021. dec. 14. 13:21
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Szóval semmihez
2021. dec. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

Mi lenne, ha első körben elmennétek dolgozni, tapasztalatot szerezni, majd amikor el fogtok jutni arra a pontra, hogy azt érezzétek, hogy "jé, tudnám én ezt jobban is csinálni", akkor indítanátok vállalkozást?

Nem ismerünk titeket, nem tudjuk, mire vagytok képesek, mit lennétek hajlandóak csinálni, mennyi pénzt tudnátok beletenni a vállalkozásba, nem tudjuk, hol éltek, ott milyenek a piaci körülmények, mire van fizetőképes kereslet... így azért konkrétumot mondani relatíve nehéz.

2021. dec. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Biblioterápiás foglalkozás XDDDDD Sok sikert a pénzügyi csődhöz
2021. dec. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

3


szerintem ostobaságot írtál, végezz el egy egyetemet, aztán utána nézzél le mást, aki elvégezte.

2021. dec. 14. 13:52
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
Akkor nyissatok bilbioterápiás foglalkozást szervező vállalkozást. 😂😂😂
2021. dec. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%

“ szerintem ostobaságot írtál, végezz el egy egyetemet, aztán utána nézzél le mást, aki elvégezte.”

2 főiskola, 2 egyetem és egy OKJ számít?! 🙃


De fogalmazzunk másképp semmi piacképeshez nem értetek.

2021. dec. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Könyvkiadó / tanácsadó cég?


De sokára lesz nyereséges...

2021. dec. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

tudok jól kapálni, veteményezni, minden kerti munkát.

és ugye sok ember már falun sem műveli a kertjét, mert lusták vagy nem értenek hozzá, így kénytelenek boltból megvenni zöldséget-gyümölcsöt.


ha vállalnám, h. művelem a kertjüket?


ők fizetik a vetőmagot, megbeszéljük miket akarnak a kertjükbe, én elvetem, művelem, lesz belőle termés.


ők megfizetik a munkámat megegyezés szerint.

ez hülye ötlet biztos, de most hirtelen más nem jut eszembe

2021. dec. 17. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!