Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri egyedi,személyre...

Megéri egyedi,személyre szabott elegáns, alakalmi ruhákat varrni, és eladni őket?

Figyelt kérdés

Az otthonomban szeretnék kialakitani egy szobát, amit csak ennek szentelnék. Benne lenne a varrógép, az anyagok, már elkészült, kiàllitott darabok. Tükrök, led lámpák, kellemes környezet. Tovàbbà lenne egy kanapé, előtte egy kis tükör asztallal. Ide fogadnám a vendégeimet, ahol a méreteiket is " levenném" itt beszélnénk meg a kívánságokat, a ruha színét, anyagàt, az elképzeléseiket. Emelett lenne egy netes oldalam is, ahova a mar elkészült eladott darabok fényképeit tölteném fel. Nem horror àron adnàm a ruhákat, csak amennyit a boltban is elkérnek érte.

Meg csak ötletelgetek ezen , és érdekelne lenne-e rá igény?

Az ötlet onna szàrmazik, hogy a méretem XS, és sok boltban csak azokat a darabokat találom meg, amik a próba babára tökéletesek. Ezek rám nagyok. És szerintem nem én vagyok az egyetlen, aki nem úgy néz ki, mint a kirakatokban a próba babák. De attól még ők is nök, ök is vágynak a szépre, hogy gyönyörűnek, csinosnak érezzék magukat 1 ruhában.

Szerintem vagyunk ezzel így páran. 😊


2022. jan. 11. 03:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
81%

megérni megéri, bármiről pofázik is a sok fastfashiont is drágálló emberke... alkalmi ruhát a mai napig rengetegen varratnak, a kedvenc méteráruboltomban gyakori vendég egy nő, aki csak úgy veszi a vég selymeket a varrónőjének... sokat lébecolok ott benn, néha engedi a tulaj hogy segítsek neki válogatni :D

tizes jól összefoglalta, megtalálni a problémát, a vevőkört, kissé veszeteségesen megszerezni az első vásárlókat és visszajelzéseket, és ha tényleg jó vagy, kezd terjedni a neved. (nem rossz ötlet pl bekopogtatni az idős gazdag szomszédnénihez, és felajánlani neki pár új ruhát az eseményeikre, ismerősöm így kezdte XD, bejött neki)

2022. jan. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

10es. Köszi, hogy szavakat adtál ahoz, amihez nem voltak sajátjaim 😄

Fején találtad a szöget, ezekre én is gondoltam, csak valahogy még soha nem sikerült öket megfogalmaznom.

2022. jan. 12. 15:36
 13/13 anonim ***** válasza:
78%

Nincsmit, vallalkozasfejlesztessel is foglalkozom. ;)


10

2022. jan. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!