Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Onlyfans oldalt hogy hirdessem?

Onlyfans oldalt hogy hirdessem?

Figyelt kérdés
Most regisztráltam onlyfansra, lábképeket posztolok. Próbáltam instán és twitteren hirdetni, de ott csak külföldi, valószínűleg kamu sugardaddy profilokat sikerült kifognom. A magyar "közönséget" hogyan és hol tudnám elérni?

2022. jan. 14. 15:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Ha hasznos tartalmat teszel közzé, megtalálnak.
2022. jan. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Ui.: mi az a lábkép?
2022. jan. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
#2: Kép a lábról... (:
2022. jan. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Alapból ezt úgy "szokták" kezdeni, hogy van egy viszonylag magas követőszámmal rendelkező, aktív insta/tiktok vagy valamilyen más közösségi média oldaluk.

Aztán ha pénzt is akarnak belőle, akkor vagy ingyenes az OF oldal és a sokat mutató képeket/videókat külön-külön lehet megvenni, vagy maga az oldal fizetős és arcot és +18-as részeket is mutató képek vannak.


Abból sosem lesz nagy pénz, hogy tök ismerletlenül pakolsz fel lábképeket. Sőt, szerintem önmagában a lábképekből sehogy sem lesz túl nagy bevétel.

2022. jan. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Xddddddd
2022. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
4-esnél a pont, érdemesebb lett volna előtte egy nagyobb követőszámmal rendelkező oldalt futtatni ahol az emberek kicsit személyesen megismernek, és ott reklámozni. ma már rengeteg ember posztol anonként, ha valaki jól szeretne keresni vele muszáj, hogy kicsit jobban ismerhessenek.
2022. jan. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Erre valóban van igény? Beszarok mik vannak
2022. jan. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Most az hogy lábképek vagy más... nem tudom mire van nagy igény. És nyilván a marketing is fontos, de erről egy előttem válaszoló már írt.


Nekem más bajom van az üzleti modelleddel:

Minek neked magyar célközönség? Kis pénz kis foci... kis fizetőképes kereslet.


Ha már az OF nemzetközi, akkor egy külföldi miért ne izgulhatna a lábadra? Nagyjából úgy sem érdekli hogy az magyar láb-e vagy sem. És a csilingelő dollár sem érdekes neked hogy melyik országból jön.


Én eleve kizárnám Magyarországot a célközönségből (ha az OF ad erre lehetőséget), már csak az személyiségem védelme miatt.


Szerintem 10 millió emberből vélhetően sokkal kisebb előfizetői táborod lesz, mint pár milliárdból :D Legalábbis a matematika mai állása szerint.

2022. jún. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#8


Pedig szerintem ha valaki nem tényleg már-már "illegálisan" jól néz ki, vagy eleve híres, akkor csak úgy van esélye felfuttatni egy OF oldalt (tartósan), ha megvan a személyesség illúziója. Márpedig nemzetközi piacon erre elég kicsike az esély. Magyarként, általánosságban magyar célközönségre kell lőni. Egy 50-60-70 előfizetőt nem lehetetlen összehozni, egy átlagosnak mondható 10-15 dolláros előfizetői díjjal. Ez 15 dollárral és 70 fővel már havi 400 ezres jövedelem (nyilván adózni még kéne), na de az igazi aranybánya a további privát tartalmak árulása lehet. Egy-egy plusz kép 5-10 dollárért, egy-egy videó 20-30-ért, aztán mindjárt 700-800 ezres magasságban vagyunk és ez még egy semmiség.

A személyiséged védelmét szerintem ott kihúzhatod, hogy eleve egy már létező közösségi média fiókra fogsz alapozni, ráadásul 100%-ig biztosra veheted, hogy az első előfizetőid egy része az titokban az ismerőseid közül fog kikerülni, akár tiltod a magyarokat, akár nem (ezt már egy böngészőbe épített vpn is kicselezi, nem kell hozzá telepíteni, Operában pl. defaultban van). Ez a munka ezzel jár, aki belekezd az számoljon ezzel.


Persze nem szentírás amit mondok, de nekem ez valahogy így logikus. Plusz én is szinte csak magyar lányokra fizettem elő, és egy kivételével mindig úgy, hogy már előtte máshonnan ismertem a netről: youtube, tiktok, instagram.

2022. jún. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#8:

Igazad van sokmindenben. És biztos van aki magyarként magyar lányokra (jelen esetben lábakra bukik). Csak nekem a statisztikai érzékem azt sugallja, hogy egy közel 8 milliárdos bolygóról talán több előfizetpő várható, mint egy 10 milliós országból.


Ha nem zárja ki a magyarokat akkor lesznek magyar előfizető is. De én egy nemzetközi plattformon nem zárnám ki a maradék 7-8 milliárdost sem.


Minden mással egyetértek amit írtál.

2022. jún. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!