Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Skót kisfaluban milyen üzletet...

Skót kisfaluban milyen üzletet érné meg indítani? (Esetleg városban? )

Figyelt kérdés

Van 2 kisbolt, 1 kávézó/büfé, 3 kocsma amiből 2-ben lehet enni is, 2 fodrász, 1 fogorvos, 1 állatorvos, 1 hentes, 1 ajándék bolt, 1 pékség, 1 bank, 1 újságos, 1 ingatlanos/ügyvéd, 1 kínai elviteles és egy gyros/pizza elviteles.

Azt hiszem ennyi.

Mi az ami innen hiányzik? Tudom, nehéz egy másik országra ötletet adni, de hátha ...


2010. szept. 9. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyiss egy olyan zöldségest, ahol a helybéli gazdáktól vett termést árulsz ,és nem Indiai fokhagymát. Esetleg bio termékeket.
2010. szept. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rövidáru.
2010. szept. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

kupleráj, az mindenhol jó

itt az oldalon rögtön találsz is néhány alkalmazottat


meg külön egyet a nőknek is, hogy ne legyenek durcásak miatta

2010. szept. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Illatszerbolt...

Gyógynövénybolt, biotermékek...

Könyvesbolt...

Írószerbolt...

Játékbolt (+ajándék, +újság)...

DVD-kölcsönző...

Gyerekruhabolt...

Virágbolt...

2010. szept. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Nyiss egy magyar éttermet! Gulyás leves, Székelykáposzta, Hortobágyi palacsinta stb...
2010. szept. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs virágbolt, akkor én azt nyitnék. Azt akár könnyen lehet bővíteni újságokkal, dvd kölcsönzéssel is.
2010. szept. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerszámbolt (szeg, csavar, szerszámok, mezőgazdasági eszközök, építési eszközök, zárak, lakatok, stb.)...


Vidéken ezekre tuti mindenkinek szüksége van!!! :-D

2010. szept. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm vattacukrot árul kint, és elég jól megy neki. Állítólag a skótok megvesznek érte. :)
2010. szept. 11. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyiss egy magyar éttermet, arra mindíg van igény. Nemrég voltam Skóciában és Aberdeen-ben már van egy, de hasonló nagy városokban még fehér holló
2010. szept. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát igen, nagyon szeretnék éttermet nyitni a rengeteg munka ellenére is, de sajnos egy étteremnél rengeteg pénzt be kellene fektetni még mielőtt egy fillér is megtérülne és sajnos nekem ennek a töredéke sincs meg.

Az Aberdeeniről azt hallottam, hogy több napos várakozási lista van rá, csak foglalással lehet bejutni. Szóval valószínűleg jól is menne.

De az ötlet jó, köszi. Többieknek is, minden ötleten elgondolkozom, körbeérdeklődöm, mire lehet igény, ki minek örülne, mit hiányol.

2010. szept. 14. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!