Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Működő vállalkozást vásárolnék...

Működő vállalkozást vásárolnék de az eladó nem írta meg a profitot, mi értelme van így árulni bármit is?

Figyelt kérdés

Nagyon szimpatikus volt az egész, az eladó is, őszintének is tűnt, a cég is, több fórumon utána nézve is hiteles.

Forgalmat megírta, de arra csak kitérő válaszokat kaptam, pedig kétszer is kérdeztem, hogy a jelenlegi működéssel mennyi a profitja a cégnek... Most teljesen zsákutcába kerültem igaz?:) Így nem lehet miről tovább kommunikálni igaz?! Nem tudom mi lehet ennek az oka!?


2022. jan. 26. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Első körös beszélgetés után kell kérni egy főkönyvet. Ha komolyak a szándékok, akkor ezt megkapod és ez alapján lehet dönteni.
2022. jan. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 xswerdy ***** válasza:
67%
a neten letöltheted a nyilvános beszámolóját a cégnek, abból kiderül.
2022. jan. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vicces.

A vàllalat értéket a jövedelem termelő képessége adja.

Nyilván, hogy a teljes pénzügyi beszámoló nélkül csak szerencsejáték.

2022. jan. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

2-es láttam tegnap ilyet valamelyik oldalon. Különböző dolgokat lehetett lekérni pénzért az adott cégről. Ezek akkor valós információk lennének? Te melyik oldalt ajánlod?

Különben nem kétlem, ha személyesen találkoznánk mindent részletesen elmondana, ahogy mondta. Nyilván a főkönyvet is odaadná. Én meg erre azt válaszoltam, hogy ha a számok oda vonzanak akkor természetes a találkozó, de ha nem vagyok az információ birtokában úgy azt sem tudom érdekel-e. Lutrira nem utazom oda. Nem értem azt a kitérő választ sem amit kaptam, hogy relatív a jó profit, merthogy ami az egyiknek sok a másiknak kevés és fordítva.:) Ez így van, de had döntsem már el az infó birtokában nem?:) Tényleg nagyon jól indult de mintha zsákutcába jutottam volna.

2022. jan. 26. 18:43
 5/6 anonim ***** válasza:
E-beszámolón ingyenesen elérhetőek a cég beszámolói. Ott nézegesd.
2022. jan. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a cég neve?
2022. jan. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!