Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » MLM cég Forever. Ha fogyasztói...

MLM cég Forever. Ha fogyasztói szinten vagyok, beregisztraltam. Meg nem vettem semmit. Mennyiért kell vásárolni, hogy dolgozhassak? Alám is kerüljenek emberek?

Figyelt kérdés
Nincs pénzem most 160ezret beletenni. A mentorom így nem is foglalkozik velem, nincs képzés semmi. Akkor így hogy induljak el?

2022. febr. 2. 16:26
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem teszel bele pénzt akkor nem tudsz elindulni. Persze hogy nem foglalkozik veled a mentorod, neki az az érdeke hogy fizess neki, aztán rádrohadjon az összes terméke.
2022. febr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
88%
Hát ilyen ez az MLM szakma, a hiénának kell a jutalék. Semelyik "vállalkozás" nem indul 0Ft-ból ahogy szokták mondani. :D
2022. febr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
82%
Ne is vegyél , átverés . A belépő birkák pénzét forgatják az csak felfélé áramlik , adathalászat a telefon és címlistára utaznak . Keress MLM kritikákat , de ha már befanatizáltak mindegy .
2022. febr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
20%

Szia!

Ha nem segít a mentorod, akkor vedd fel a kapcsolatot a felső vonaladdal.Ha nem járnál sikerrel, akkor válts mentort.Ha eléred a 2 pontos szintet, onnantól tudnak alád regisztrálni.

2022. febr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek azt hiszem ezzel nem foglalkozok inkább.
2022. febr. 2. 23:32
 6/60 anonim ***** válasza:
10%

A kérdés egyértelműen kamu.


Technikailag lehetetlen ugyanis vásárlás nélkül regisztrálni. A regisztrációhoz kell egy jelenleg min. 24329 Ft értékű termékrendelés.


A szponzort/mentort mindenki maga választja. Eleve olyat választok, aki megfelel nekem, s akinek én is megfelelek.


Mindettől függetlenül, mára annyi képzés és információ elérhetővé vált a neten ingyen és bérmentve, hogy szponzor/mentor segítsége nélkül is simán felépíthető bármekkora üzlet.


Magadhoz valóban csak kétpontos szint elérését követően tudsz másokat csatlakoztatni, ám, ehhez nem kell egyszerre befektetni az általad említett 160e Ft-ot.


Azt a két pontnyi forgalmat két teljes naptári hónap alatt is össze tudod gyűjtögetni, 25e Ft-os vásárlásokkal, amit nem feltétlenül a saját pénzedből kell megfinanszíroznod.


Senki nem tiltja meg ugyanis, hogy a környezetedben, baráti, ismerősi körben vagy ahol épp megfordulsz napi tevékenységeid során, megrendeléseket gyűjts két hónapon belül 2 kreditpontnyi értékben. Napi átlag kevesebb mint 3000 Ft-nyi megrendelést kell gyűjtened, s a második hónap vége előtt megvan a 2 pontos szinted.


Nem bonyolult. Egyetlen dolog befolyásolja ezt. Akarsz dolgozni ebben az üzletben vagy nem?


Ám, mivel a kérdésed is kamu, nyilván nem.

2022. febr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 A kérdező kommentje:
Nem kamu a kérdésem. Megkérdeztem mert nem volt egyértelmű. Mert nem tudtam mások hogy csinálják, ha nincs 160ezrük..
2022. febr. 7. 19:37
 8/60 anonim ***** válasza:
0%

Az, hogy kamu-e a kérdésed, egyáltalán nem kérdés, hisz LEHETETLEN vásárlás nélkül regisztrálni.


Az meg, hogy van-e 160 ezred, azon múlik, akarsz-e dolgozni az üzletben.


Egyébként, fentebb vázoltam, nem (feltétlenül) kell hozzá 160e.


AKARAT kell hozzá, s CSELEKVÉS.

2022. febr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
83%
Menekülj, mielőtt tönkreteszed az életed! Ehhez az MLM-es hiánák nagyon szívesen asszisztálnak, mert nekik te csak egy újabb birka vagy. Abból élnek, hogy másokat bepalizzanak, és túlárazott termékeket adjanak el, amiket sokszor tizedáron meg lehet kapni, még jobb minőségben. Nagyon jól lehet élni belőle - ha valaki már 20 éve belépett, és azóta gyűlnek alatta a birkák. A volt páromat rendesen agymosottá tette ez a szekta, persze ő is hülye volt, de az életét is jól elcseszte, és még adósságokba is verte magát. A barátait is elveszítette, de van erről a témáról nagyon sok minden ezen az oldalon, érdemes olvasgatni. És van 1-2 elvakult, fanatikus főokos, na ők sosem hajlandól érdemben válaszolni vagy tényeket mutatni, csak üres frázisokat puffogtatnak, és sértődötten hisztiznek, ha valaki tényekre kíváncsi.
2022. febr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
11%

@9


Ja, a havazást meg Holle anyó okozza a dunyhája megrázásával...



Ennyi sületlenséget honnan sikerült összeollóznod?

2022. febr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!