Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van aki indított kft-t ilyen...

Van aki indított kft-t ilyen formában?

Figyelt kérdés

Van állásod, dolgozol élsz, de érzed azt, hogy nem akarsz mindig másnak dolgozni, és elkezdesz egy kis business-t kft formájában, aminek még nincs alkalmazottja, csak vagy te mint tulaj és ügyvezető. aztán mikor beindul rendesen, lehet az 10 év múlva is, akkor meg a saját magad főnöke leszel.

Kinek mennyi időbe telt ( ez itt kérdés)

A legyél kata-s meg önadózó hozzászólók kíméljenek, mert láthatóan nem értették meg a kérdést.



2022. febr. 18. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

"A legyél kata-s meg önadózó hozzászólók kíméljenek, mert láthatóan nem értették meg a kérdést."

Ebbol a mondatodbol latszik hogy annyire nem ertesz vallalkozashoz hogy mar most garantalt hogy barmibe belekezdesz az csod lesz.

2022. febr. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Hat neked fogalmad nincs az uzletrol az fix. Mar miert ne lehetne katas egyeni vallalkozasba elkezdeni ezt es etmenni kftbe ha mar indokolt? Nem az volna a lenyeg hogy minel kevesebbet kelljen fizess az allam fele hogy gyorsabban tudj fejlodni? Kft inditas 3 millio forint, 2 even belul, elsoe v vegete 1.5 millio. Katas ceg mellekallasban 25000. Adot fizet havonta. 10 evig tudsz katazni es utana ered el azt amit kftre be kell fizess....


Az a baj lovesed nincs semmirol es probalsz okoskodni, menj keress fel egy konyvelot, o iranyba rak...

2022. febr. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

Bárki bármikor megteheti, nem egy nagy dolog.


Az hogy kinek mennyi időbe telt, hogyan miképp ez semmiben nem releváns rád nézve. Nem fogsz ugyanúgy járni mint más.


Viszont a valóságban van egy választóvonal, hogy vagy csinálsz valamit, vagy nem, mert ha csak félig-meddig, meg majd meglátjuk arra teljesen felesleges céget alapítani annak minden terhével meg költségével. Elég akkor is amikor már tényleg akarsz vállalkozni.

2022. febr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem ertem mi bajod a KATAval. En addig csinaltam a KATA-t, amig nem nottem ki az éves keretet tulsagosan, illetve nem lett kiszervezni valo melom annyi, hogy megerje mar alkalmazottakat felvenni. Most ket cegben vagyok resztulaj.
2022. febr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Van egy olyan érzésem hogy a kérdező cége egy év múlva megkapja a "f.a." jelzőt.
2022. febr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

"elkezdesz egy kis business-t "

"a saját magad főnöke leszel."


Pont úgy beszélsz mint egy MLM-es.

Egyébként ha feleslegesen akarsz adózni akkor hajrá, csinálj egy egyszemélyes kft-t.

2022. febr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
Látom még senki nem válaszolt a kérdésére, de amúgy igen, ezt is lehetséges csinálni. Az más kérdés, hogy a kérdésed "kifejtésében" nyilvánvalóvá tetted, hogy nem vagy alkalmas cégvezetésre/vállalkozásra.
2022. febr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kb r.t.rdált mindenki, aki fel sem fogta a kérdést, az utolsónak esett le. És én nem vagyok alkalmas...
2022. febr. 22. 11:41
 9/9 anonim ***** válasza:

#8


Olyan szinten nem vagy alkalmas, hogy még csak rá sem látsz arra a szintre. Mindenkit retardáldozol meg leugatsz, pedig nekunk vannak cégeink, nem neked.

2022. febr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!