Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozást érdemes...

Milyen vállalkozást érdemes indítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csak puszta kíváncsiság.

Ti jelenleg milyen vállalkozásba kezdenétek bele,ami kb 3-4 millióbol kényelmesen el lehet indítani,és nem veszteséges,meg lehet élni belőle stb..?

Kíváncsi vagyok.

Köszönöm szépen!


2022. febr. 18. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha tudnék ilyet már csinálnám.
2022. febr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mihez értesz?Mi az amivel szeretsz foglalkozni? Előszőr ezekre a kérdésekre válaszolj magadnak, utána rájössz, hogy mivel érdemes foglalkozni. Enélkül hiába mondjuk neked azt pl, hogy nyiss egy kertész céget, ha te még otthon is csak kinkeservesen nyirod le a füvet :)
2022. febr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Majd szted el fogja mondania valaki? :X
2022. febr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát, érték elég sokmindenhez,ami épitőipar,pl. Tetőszigetelő,hideg burkolás,szerelések ilyesmi.

Fotózás ezen kívül ilyesmi.

De ez nem véresen komoly,csak kíváncsi vagyok hogy gondolkodnak az emberek. :)

2022. febr. 18. 17:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Vennék egy kocsit és a szakterületemen belül tanácsadást vállalnék az országban…
2022. febr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezek közül szerintem bármelyik jó lehet, ha foglalkozol vele és ha jó munkát végzel. Egyik sem fog egyből berobbanni, de idővel egyre több munkád lesz. Azt ajánlanám, hogy amennyiben lehet, specializálódj csak az egyikre, gyorsasbban fejlődsz úgy.
2022. febr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Én semmilyet nem szeretnék indítani. Sem most, sem később.


De szerintem is rossz irányból közelíted meg. Előbb legyen meg mit szeretnél csinálni, vagy mit tudnál jobban csinálni, és azután kezdj vállalkozáson gondolkodni.

2022. febr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Online vállalkozásba.. ami nem webshop.
2022. febr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!