Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kezdő vállalkozóként hogyan...

Kezdő vállalkozóként hogyan szereztetek ügyfeleket?

Figyelt kérdés

Volt akinél, volt szülői segítség, pl megrendelések szerzésében, vagy valamilyen rokon/ismerős. Hogyan kértetek tőlük segítséget. Családi ebédkor, vagy simán felhívtátok őket.

Piacról, hogy sikerült. megérte hideghívásokat indítani. offline marketingre költeni. inkább idősebb korosztály lenne 50+ a cél, akik nem rendelnek netről.



2022. febr. 23. 08:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annyi volt, hogy csináltunk egy fasza weboldalt, meg volt pár fb hirdetés meg google előresorolás. Aztán onnantól az ügyfelek hozták egymást, szájról-szájra terjedt a hír. Fb, google hirdetés kb 2 hónapig ment csak. Mondjuk az én célközönségem nem az 50+ korosztály.
2022. febr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

" inkább idősebb korosztály lenne 50+ a cél, akik nem rendelnek netről."


Ezt meg honnan veszed?

"Kikérem magamnak" :D sokszor még az élelmiszert (nagyobb bevásárlás) is házhozszállítással kérem. De vettem már műszaki eszközt, ágyneműt, könyvet, stb is neten.


Amikor meg kezdő vállalkozó voltam, eszembe nem jutott volna szülői segítséget kérni - akkor indítottam el a vállalkozásomat, amikor már volt elég megbízóm hozzá.

2022. febr. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!