Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vàllalkozàst indítanàl...

Milyen vàllalkozàst indítanàl egy kis faluban ami nem élelmiszer bolt?

Figyelt kérdés
Minden megoldàs és ötlet érdekel. A hely adott, töke is van bàr nem tizenmilliò
2022. márc. 23. 07:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Ha nincs a környéken állateledel akkor esetleg azt.
2022. márc. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
Ha turisztikailag népszerű hely közelében van a falu, tehát elég forgalmas hely, akkor panziót. Esetleg valamilyen látványparkot, pl. Minecraft parkot, Roblox parkot gyerekeknek, esetleg gokart-pályát, kisvasútat...
2022. márc. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

Amihez értesz és van rá reális fizetőképes keresleti igény. Szakmaidegenként sokszorosa a bukás lehetősége a helyi keresleti igénytől függetlenül bármilyen vállalkozásnak.


Nem feltétlenül helyben kell gondolkodni, egy-egy online szolgáltatás tizenmillió töredékéből is elindítható.


De ha mégsem online, akkor is székhely bejegyzés szempontjából jó a falu, telephelyet meg bárhol tudsz mellé létesíteni jobb adottsággal bíró településeken, vagy akár Bp-en is.

2022. márc. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Borsodban vagyunk Bp anyagilag sem meg egyébként sem opciò.
2022. márc. 23. 07:54
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is borsodi kis falu a székhely mellette több megyeszkéhelyen és városban és Bp-en is van, vagy voltak korábban telephelyeim. Most 3 van jelenleg.
2022. márc. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Persze lehetséges ez de írtam nincs annyi tökém, kisebb vàllalkozasra gondoltam,csak nemtudom mit lenne jò.
2022. márc. 23. 08:08
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Mivel semmit nem mondasz el sem arrol hogy mihez ertesz, sem arrol hogy mennyi penzed van, mekkora a fizetokepes kereslet ha van egyaltalan, nehez barmit javasolni. Szolgaltatashoz szaktudas szokott kelleni, ha arulni akarsz valamit arukeszlet. Nyiss egy bicikliszervizt es hasznalt bicikli boltot, ahhoz csak muszaki erzek meg sok-sok utanaolvasgatas kell (meg nehany, itt-ott draga celszerszam).
2022. márc. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%

Konkrétan én webáruházzal kezdtem anno 2006-ban 250.000 Ft-ból, majd pályázatfigyelés-és írás, könyvelés, bérszámfejtés online. Mellette vendéglátó üzletek voltak a városokban, a bevétel visszaforgatásával.


A falun a vendéglátáshoz foodtruck bázistelephely, ahhoz háttérkonyha lett kialakítva rendezvényétkeztetéshez, ami azokra a napokra amikor nem volt rendezvényünk kiadható is volt egyben, tehát gépjármű bérbeadás, ingatlan bérbeadás is bejött a tev. körök közé. Most a pandémia után nyárra fagyizó, utána lakásétterem és jövőre vendégház a cél az ingatlannal.

2022. márc. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Elvégzem a szükséges tanfolyamot ez nem gond, érettségim van és eladò szakmàm. De bàrmilyen lehetöség érdekel.


Köszi mindenkinek aki írt ír.

2022. márc. 23. 08:55
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi olyat, ami csak a falura és annak a feltételezett "szegény" lakosaira koncentrálódik.
2022. márc. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!