Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen saját vállalkozást éri...

Milyen saját vállalkozást éri megnyitni 2022-ben? Mi az amire van kereslet?

Figyelt kérdés
Ha lehet női vállalkozásokat írjatok.

2022. ápr. 25. 22:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Valami olyat amire nem fogjak az emberek sajnalni az amugy is nehezen megkeresett elinflalodott penzuket.
2022. ápr. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

-Prosztata masszázs happy finish-el

-Programozó kismama

2022. ápr. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Koromnyi pálinka, főtt sonka, és zsíros lángos árulás a képviselő uraknak a parlament előtt
2022. ápr. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Pilla, köröm, haj.

Ezekre soha nem fogják sajnálni a nők a pénzt, főleg ebben a rohadt, külsőségekre épülő, felszínes világban.

2022. ápr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha nincs eredeti ötleted és/vagy nem vagy valamilyen területen kiemeledően jó szakember és/vagy nincsennek a vállakozáshoz kapcsolódó bennfentes kapcsolataid, akkor semmilyet. Ha pedig valamelyik meglenne, akkor nem itt kérdeznél róla, hanem az már megadta volna az irányt.
2022. ápr. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Prostitualt
2022. ápr. 26. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Csak azt, amihez értesz.
2022. ápr. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én arra gondoltam, hogy elkezdek pólókat árulni mindenféle felirattal. Például „hülye aki elolvassa” vagy „ne told nekem a kocsit mammer” meg hasonló feliratokra gondoltam. Mi a véleményetek?
2022. ápr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

8. Nézd, személy szerint soha a büdös életben nem vennék fel olyan pólót, amire ilyen felirat van téve. Helyesbítek ha tehetem leg inkább olyan pólókat vásárolok amiken vagy semmi, vagy ha márkás akkor ne az egész pólóról az jöjjön le, hogy ki készítette. De ezen felül biztos lesznek akik vevők lesznek majd erre is. A kérdés az, hogy mennyien.


Ezen felül ha te hiszel abban, hogy te ezzel bizonyos szinten érvényesülni fogsz tudni a piacon, akkor sok sikert, vágj bele és majd meglátod.

2022. ápr. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

"Mi az amire van kereslet?"

Hol? Piripócson, vagy a fővárosban?

Kenyeret sütni akarsz, vagy online marketinggel foglalkozni?

Beszéled-e anyanyelvi szinten az angolt?

2022. ápr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!