Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ez mennyire lenne kellendő?

Ez mennyire lenne kellendő?

Figyelt kérdés
Felmérést szeretnék végezni. Szóval találtam egy külföldi ötletet, amit itthon szeretnék hasznosítani. A lényege az, hogy ilyen shakes poharakba tesznek édességet, nassolni valót, sütit, pattogatott kukoricát, vartacukrot stb… szerintetek ez mennyire lenne kellendő Magyarországon?

2022. ápr. 26. 09:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi innovációt nem látok ebbe, amitől ez fú de nagy durranás lenne, és mindenki ezt akarná venni.
2022. ápr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Külföldön kellendő, csak azért gondoltam hátha Magyarországon is
2022. ápr. 26. 09:39
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem ismerem a kellendo szot, ha a hulladek szinonimaja, akkor kellendo lenne.
2022. ápr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ha nagyon olcsón adod biztos vennének, csak akkor meg nem éré meg.
2022. ápr. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A kelendő szót keresed kérdező.
2022. ápr. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez nekem eddig fel sem tűnt. Kérdező a szó amire te gondolsz az a kelendő.

Értsd könnyen el kel.

2022. ápr. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak „szenzációs újdonságok”, amelyek külföldről jöttek be hozzánk, és valami csuda klassz és menő, meg minden. És nem. Nem igazán fogadta el a magyar piac. Volt egy fánkozó hálózat. Becsődölt, pedig ezek a borzalmas usákos fánkok már mindenhol vannak.

Sok-sok éve találkoztam egy olyan fagyi-szerűséggel, ami vaníliafagylaltból és frissen préselt gyümölcsből áll. Semmi színezék, ízfokozó stb.

Látok pár ilyent, de alig-alig vevőt. Két oka lehet:

1. drága

2. belátsz a pult mögé. És ott csoffadt, kidobásra való gyümölcsök látsz. Semmi friss.

Sok sikert, de ez a fura elegy nekem arra a spritzerre emlékeztet, amit egyszer a sógoroknál szolgáltak fel. Én fröccsöt vártam. Helyette amit kihoztak, olyan volt, mintha összeöntötték volna a visszavitt üdítők maradékát. Megnéztem utólag az itallapot. Kóla, almalé, meggylé, meg mit tudom még mi volt benne.

2022. ápr. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Itt egy link az egyikről, csak hogy jobban el tudjátok képzelni.


[link]


De nyilván vannak olyanok amikbe más van. Illetve többen felhívtátok a figyelmemet arra, hogy helyesírási hibát vétettem. Bocsánat nem direkt volt, remélem a többiek nem csinálnak belőle gondot.

2022. ápr. 26. 09:59
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Talán az elején mindenki megkóstolja, majd aztán leülepszik a felkapottsága és ugyan azok az emberek ugyan arra a termékre már egy idő után kevésbé lesznek vevők vagy pedig egyáltalán.


Szóval ideiglenesen felkapott lehet ez az "mánia", de 99.99% hogy vagy kitalálsz valami újat és jobbat, vagy a kutyát nem fogja már érdekelni.


Ha mondjuk olyan helyen lenne árulva, ahol relatív sok ember és köztül főleg sok túrista szerepel, akkor ennek a trendnek az ereje talán tovább tart majd.


Azt már most tudom tanácsolni, hogy ha te csak a pénz miatt szeretnéd ezt forgalmazni, akkor hoszútávon tisztán nem fogja megérni (pár ismerősöm is pont így járt egy annó felkapott termékkel mint most te). Ha esetleg téged érdekel ez, hogy folyamatosan azon töröd a fejed mi újat tudsz nyújtani (ilyen édésség hype formában), akkor az teljesen más. De akkor nem feltétlenül az számít, hogy mit kedvelnek külföldön, mert nálunk az már lefutott termék lesz mire ide ér.

2022. ápr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fantörpikus…. Megfelelő élelmiszeripari végzettséged és megfelelő engedélyekkel rendelkező mobil büfékocsid van hozzá?
2022. ápr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!