Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Aki beosztottból vállalkozóvá...

Aki beosztottból vállalkozóvá vált, mennyiben válozott meg a fizetése?

Figyelt kérdés
Csökkent vagy nőtt? Mennyivel? Munkaidőd több lett vagy kevesebb?
2022. máj. 17. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A fizetés és a munkaidő kifejezések nem relevánsak ha vállalkozni szeretnél
2022. máj. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
1-esnek igaza van. Nem mindenki alkalmas vállalkozónak. A kérdésed alapján inkább másodállásban váltsd ki az ev-t, és kishangyaként majd meglátod mire jutsz vele. Amíg és ahol ezek a szempontok, ott jó eséllyel csak toporog a vállalkozás és tőkeszegény marad. Rosszabb esetben 3 éven belül meg is szűnik.
2022. máj. 18. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

1.6m bruttot kerestem elott, inditanom kellett vallalkozast mert az uj melonak nem volt se magyarorszagi se europai szekhelye, most br 3milliot kapok.


Igazabol alkalmazottkent kezelnek de tanacsado vagyok

2022. máj. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha gondolkozol a vállalkozáson sok mindent át kell gondolnod.

Alkalmas-e a személyiséged témától egészen a mivel akarsz foglalkozni(?)

Azt is csekkolni, piackutatástól a marketingig.


Számomra megváltás volt, több szemszögből is.

Személyiségemtől a kiteljesülésig.

Annak sikerével pedig párhuzamosan jött a pénz, ami ugyan alap dolog, ám a pénzhez való viszonyom eltér az átlagtól.

Nem tud meghatni, se motiválni.


Az igazságtalanság és hülyeség/logikátlan dolgok, korlátok, melyek zavartak.


Mások kezei alatt a hatókörömnél jóval több mindent csináltam, amikre máshol külön embereket vettek fel s fizettek meg. (ofc low fizuért)

+korlátokkal, kevés vagy/és nem megfelelő eszköztárral.


Mindent megterveztem, szerveztem s előkészítettem, majd felmondtam.


Azt megjegyzem: nagyon precíz vagyok és tudásra/információra éhes. Mindent táblázatba rendszerezek.

Magánéletben is, még a folyadék és táplálék bevitelt... stb.


+sok mindenhez értek.


A beindításkor sok időt kellett szánnom rá, főleg a prototípusok miatt, mivel magam készítettem mindet, ám tudtam s előre is terveztem, hogy nyugisabb ütemezett időbeosztást és kivitelezési folyamatokat alakítsak ki.


Újításokat pedig időnként a szabadidőmben csinálom, ám mivel imádom inkább egy felelősségteljesebb hobbinak mondanám, amely kikapcsol.


Bevétel VS régi fizum olyan, mint ég és föld.


A volt munkahelyem alacsony fizetéséből is mindig megoldottam, hogy többet csináljak, így tudtam félretenni, majd 1 évig munka nélkül élni és tolni az alapanyagokba, eszközökbe, gépekbe, projektekbe a keretet az alap fizetnivalók mellett.


Aki kevésből, azaz kicsiben nem tud építkezni, annak megfontolandó, hogy nagyban csináljon valamit.


No és mindemellett a türelem.

Az alapos előre tervezés stb pár évig eltartott a start előtt.


A maximumot pedig még nem értem el, fokozatosan, ám biztosan szeretek haladni. Ez nem azt jelenti, hogy kockázat mentesen, szimplán több opcióval, eshetőségekkel is számolok és van a legrosszabb esetre félretett keret.

2022. máj. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó a párod hogy bír veled?
2022. máj. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!