Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egyéni vállalkozó végzettség...

Egyéni vállalkozó végzettség nélkül milyen büntetést kaphat?

Figyelt kérdés

A nővérem Ukrajnából jött ide, a háború miatt. 15 éve fodrászként dolgozott otthon. Mivel van magyar állampolgársága és lakcíme, tb is, kiváltotta a KATA-t és itt is fodrászként dolgozik. Viszont nincs végzettsége, már azt sem értem, hogy-hogy vállalkozhat. Ez nem fog kibukni? Milyen büntetésre számíthat, ha egyszer kiderül?

Nagyon féltem őt emiatt és naponta idegeskedek, mert szegény így is elég rossz helyzetben van, most kezd helyre jönni.



2022. jún. 2. 13:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#10

Feltem, hogy penzbirsag vagy ilyesmi. De akkor ok.

2022. jún. 2. 18:24
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz. Kidumálja, hogy van ukrán papírja, nem ismeri az itteni rendeleteket, különben is háborús menekült, blabla. Amúgy lehet, 10 évig kihúzza ellenőrzés nélkül.
2022. jún. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!