Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyibe kerül hogy egy 28...

Mennyibe kerül hogy egy 28 éves ember elkezdjen egy saját vállalkozást?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül egy hónapban ha el szeretnék kezdeni vállalkozni, elindítsam a saját vállalkozásomat?

2022. júl. 21. 07:05
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

0 forint, ha francia nyelven korrepetálnál gyerekeket a lakásodban.

300 millió forint, ha nyitnál egy saját Mekit.

2022. júl. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Akinek ILYEN kérdése van, az nem alkalmas válalkozás nyitására!


Az életkornak semmi jelentösége, a fontos infó az lenne, MILYEN vállalkozást akarna nyitni, mihez van meg a tudása, meg a lehetösége.

2022. júl. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Tehát csak annyit tudsz, hogy 28 éves vagy és vállalkozni akarsz, de fingod sincs, milyen vállalkozást és hogyan.

Akkor elárulom: te soha a büdös életben nem leszel vállalkozó. Az ugyanis nem úgy kezdődik, hogy "na, vállalkozni akarok", hanem úgy, hogy "ehhez meg ehhez értek, szeretném ezt vállalkozóként csinálni".


Hogy mennyibe kerül egy vállalkozás beindítása, az döntően a tevékenységtől függ. Van, ami pár ezerből elindítható és van, amihez százmilliók kellenek.

2022. júl. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
egy média cég elindításában látom a jővődet
2022. júl. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
75%
Nekem kereskedelmi végzettségem van, megnyitottuk a boltot forgalmas helyen volt, parkolni is lehetett reklámozni is próbáltuk újságban, jó áron is adtuk a termékeket kevés árréssel mégis a bevételek végül nem voltak elegek és a kiadásokat már a nulladik hónaptól fizetned kell, csak egy hely bérlése nem olcsó főleg a mostani árakkal, a lényeg h milliókat fektettünk bele és sosem térült meg, mint írtam én nekem végzetségem is ez volt gyakorlati helyeken voltam, és tényleg mindent megtettünk és utána jártunk a dolgoknak. Ne is haragudj de te egy ilyen kérdés után semennyire nem vagy komolyan vehető, ha komolyan gondolnád nem csak ennyi adatot írnál le h 28 éves és mit csináljak ha még ötleted sincs az régen rossz, szóval vagy hagyd az egészet vagy pedig nagyon gyorsan kezdd el magadtól körüljárni a témát utána nézni a dolgoknak mert abból hogy itt teszel fel kérdéseket sosem lesz életképes vállalkozásod, egy vállakozás üzemeltetése és fenntartása eszméletlen munka szóval nagyon jól gondold meg mielőtt belevágsz.
2022. júl. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!