Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Alkalmazottként ki tudok...

Alkalmazottként ki tudok építeni vendégkört?

Figyelt kérdés
Most végeztem okj műkörömépítő tanfolyamon és érdekelne h ha először alkalmazottiba mennék el szalonba akkor ott ki tudnék alakítani vendégkört? Vagy ott lehetetlen? Ha utánna mennék magánvállalkozónak akkor követnének az ott "megszerzett" vendégek? Van ilyenre példa?

2022. szept. 19. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Alkalmazottként nem vesznek fel sehova. Ha mégis, tutira versenytilalmit íratrnak alá veled, azaz később nem viheted el a klientúrát.
2022. szept. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért ne vennének föl? Ezt nem értem..
2022. szept. 19. 15:38
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Mert fodrász, kozmetikus, műkörmös 90%ban vállalkozó
2022. szept. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom h van ilyen h szalonba alkalmazottként felvesznek már néztem egy csomót. Csak az érdekelne h ott vendégkört ki tudok e építeni.
2022. szept. 19. 17:02
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Azt tudom h van ilyen h szalonba alkalmazottként felvesznek már néztem egy csomót. "



Bejelentenek 5 napra efora, aztán általányadós vállalkozó leszel, ezt jelenti az alkalmazott. Rendes bejelentett munkavállaló, alkalmazott 0 db lehet az országban műkörmösből.

2022. szept. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nem nagyon életképes, hogy onnan ki tudj vinni embereket.
2022. szept. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!