Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit gondoltok az imázs videóró...

Mit gondoltok az imázs videóról vállalkozás beindításál?

Figyelt kérdés

Szolgáltatóként vállalkoznék és az imázs filmre gondoltam amivel a legjobban, legérthetőbben megszólíthatnám a leendő vendégeimet.

Hosszú posztok nem igazán adják át a lényeget és többen csak átsuhannak rajta, szerintem.


Egy 10 perces bemutatkozó videóra érdemes beruházni (szakemberrel), illetve most kb. mennyi az ára? (Nem igazán írják ki a weboldalakra, de gondolom nem lehet drágább egy esküvői videózásnál.)


A másik kérdés, a szórólapozás tényleg pénzkidobás a mai világba?


Igazából marketinggel kapcsolatban érdekel minden, kinek mi jött be vagy épp mi nem vállalkozás indításnál.


Köszönöm


2022. okt. 8. 09:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok marketinges, fogyasztóként tudok hozzászólni, biztos, hogy nem néznék végig egy 10 perces promóvideót semmilyen vállalkozásról. Akkor már inkább tiktok, de csak ha fiataloknak szól, mert 30 felett értelmes embert nem hat meg.


Fogyasztóként engem az érdekel, másoknak mi a véleménye a termékről.

2022. okt. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Hova tervezted kitenni a videódat?

Saját oldal, valami fizetős hely, faceee, youtube???


A fizetőst leszámítva csak azokat érné el a videód, akik eleve már ismernek téged, vagy csináltál már nekik munkát, így kérdéses az eredménye.

2022. okt. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Saját facebook oldalra tenném ki, és azt hírdetném.

Kitűzném első bejegyzésnek.

Kampányra nincs pénzem, és nem is az a kategória vagyok akinek ez való lenne.


10 perc nem sok, ha bemutatod a szalonod, és beszélsz a kezelésekről amik nálad elérhetők.

2022. okt. 8. 10:32
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ahhoz 10 perc!!

Másfél is elég lehet, ha jó a koncepció - sőt, az a jó, ha nem uncsi!


Tessék, pl. ez az imázs-videó (fodrászé) nekem nagyon tetszett, mint videó!

(Az elkészült haj már nem..., de látod, mégis megkajálta a nép!):


https://www.youtube.com/watch?v=J7xuTSE5T18


:D


Valami ilyen kellene neked is, amire felkapja az ember a fejét! :)

2022. okt. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
(Mondjuk a te videódban lehetne olyan, hogy bemegy egy 120 kilós nő és a testkezelés után kijön egy 60 kilós és persze a végén ki lehetne írni, hogy 10 év mínusz 10 milla. :D )
2022. okt. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%

Nincs az az isten, hogy végignézzek egy 10 perces reklàmvideót, szórólapokat meg felesleges környezetszennyezésnek és macerának tartom.


Sokkal jobb lenne, ha 60-90 másodperces filmecskékben tényleg bemutatod a kezeléseket, de tuti, hogy nem költenék ennyit kezdő vállalkozásként.


Én kozmetikust/fodrászt úgy keresek, hogy az éppen aktuális munkahelyen megkérdezem a csajokat, akiknek jó a frizurájuk. (Fél évente kb más városban dolgozom az országban )


Szerelő esetén: meg a volt okj csoporttársaktól és a volt kollégáktól vagy a biztosítótól szerzek ott ahol a lakásom van (vagy megcsinálom én)

2022. okt. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ja és a Google reviewkat is megnézem
2022. okt. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
Egy 10 perces videó profi módon leforgatva, megcsinálva nagyjából 2 millió forint. A megtérítése erősen kérdéses.
2022. okt. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
Megtérülése
2022. okt. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

2 millió??? Nem 6 kameraszögből, légifelvételes videót akarok készítettni. :-)


Érdekes, hogy 10 percet soknak találtok, átgondolom, de ez szakmai jellegű, bemutatkozó videó lenne egyben, de 5 percre lehet letudnám csökkenteni.


Ötletes a fodrászos, de nálam kizárva, egészségügyi problémákkal foglalkoznék, amit nem szabad elviccelni. :-)

2022. okt. 8. 12:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!