Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit gondoltok az imázs videóró...

Mit gondoltok az imázs videóról vállalkozás beindításál?

Figyelt kérdés

Szolgáltatóként vállalkoznék és az imázs filmre gondoltam amivel a legjobban, legérthetőbben megszólíthatnám a leendő vendégeimet.

Hosszú posztok nem igazán adják át a lényeget és többen csak átsuhannak rajta, szerintem.


Egy 10 perces bemutatkozó videóra érdemes beruházni (szakemberrel), illetve most kb. mennyi az ára? (Nem igazán írják ki a weboldalakra, de gondolom nem lehet drágább egy esküvői videózásnál.)


A másik kérdés, a szórólapozás tényleg pénzkidobás a mai világba?


Igazából marketinggel kapcsolatban érdekel minden, kinek mi jött be vagy épp mi nem vállalkozás indításnál.


Köszönöm


2022. okt. 8. 09:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Egyetértek a másik válaszolóval ez egy kb 1,8-2 misis munka

8-10 óra forgatás 30-40 óra vágás/szerkesztés

2022. okt. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
82%

"Ötletes a fodrászos, de nálam kizárva, egészségügyi problémákkal foglalkoznék, amit nem szabad elviccelni. :-)"


Figyi!


A humor mindenkit megszólít és lehetne azzal zárni egy másfél perces őrületet, hogy ez egy figyelemfelkeltés volt s ha ön viszont komolyan veszi az egészségét, akkor várom szeretettel! :)

2022. okt. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

A videó árát nem a hosszúsága szabja meg, ezen csak a szalon lenne meg én ahogy beszélek, semmi extra.


Amit fentebb küldtek fodrászos videót igaz, hogy rövid, de az biztos ütötte a milliót, látványos, aprólékos, mintha élne a felvétel.

2022. okt. 8. 12:30
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

“ meg, ezen csak a szalon lenne meg én ahogy beszélek, semmi extra.”

Na egy ilyet pláne senki nem nézne meg

2022. okt. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Minél többet írsz az elképzelésedről, annál biztosabb vagyok benne, hogy a kutya se nézné meg ezt a te videódat. És valóban nem csak a hossza számít, hanem a minősége.
2022. okt. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

13: örülök, hogy neked is tetszett a videó! :)


Szerintem pedig valami ilyesmiben gondolkozz, ha sikeres kampányt szeretnél, mert az unalmas beszéd és tucat bemutatás nem fogja érdekelni az embereket, az ingerküszöb eltolódott és hatni kell, ha sikert akarsz elérni!

2022. okt. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Kedves 15-ös, én meg biztos vagyok benne, hogy nem te lennél a célközönségem ami nem is baj, hidd el vannak akik mélyebb tartalmakat is képesek feldolgozni és a szakmai tudás alapján választanak szolgáltatót.


16: igazad lehet, gondolkozok még rajta. :-)

2022. okt. 8. 13:41
 18/21 A kérdező kommentje:

pl. egy kozmetikusról videó, hogy milyen termékeket használ a nagykezelés során, beszél a hatóanyagukról, hatásukról ( jó tudni mit kennek az arcodra, mire fizetsz ki több tízezret ) és közben masszíroz egy arcot és elképzeled ahogy a tiéder masszírozná és milyen jól esne. Ez kb. 5 percben

Ez szerintek nem jó ötlet?

2022. okt. 8. 13:49
 19/21 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy egy 5-10 perces videót, olyat, amilyet te elképzelsz, akkor néz meg valaki, ha már sikerült felkeltened a figyelmét és egyáltalán odatalált az oldaladra ráadásul érdeklődik a kezeléseid iránt.

Arra, hogy felfigyeljenek rád, egy 1-1,5 percnél nem hosszabb anyag bőven elég, talán még az is sok.

2022. okt. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Maximum másfél perc, amit megnéznék. Ha felkeltette az érdeklődésem, elolvasnám hozzá az oldaladon, amit akarok.
2022. okt. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!