Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit gondoltok az imázs videóró...

Mit gondoltok az imázs videóról vállalkozás beindításál?

Figyelt kérdés

Szolgáltatóként vállalkoznék és az imázs filmre gondoltam amivel a legjobban, legérthetőbben megszólíthatnám a leendő vendégeimet.

Hosszú posztok nem igazán adják át a lényeget és többen csak átsuhannak rajta, szerintem.


Egy 10 perces bemutatkozó videóra érdemes beruházni (szakemberrel), illetve most kb. mennyi az ára? (Nem igazán írják ki a weboldalakra, de gondolom nem lehet drágább egy esküvői videózásnál.)


A másik kérdés, a szórólapozás tényleg pénzkidobás a mai világba?


Igazából marketinggel kapcsolatban érdekel minden, kinek mi jött be vagy épp mi nem vállalkozás indításnál.


Köszönöm


2022. okt. 8. 09:30
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
10 percen keresztül nézzem a fejedet, ahogy magyarázod hogy milyen fantasztikus arcpakolások érhetőek el nálad, szigorúan száraz és szakmai hangvételben, mert ugyebár te ahhoz túl komoly szakember vagy hogy vicces legyél... kösz nem. pedig amúgy képes vagyok mély tartalmakat feldolgozni és szakmai tudás alapján választani, de a szakmai tudásról sokkal maggyőzőbb az ismerősöm jól helyrehozott aknés bőre vagy ahogy a nagynéném volt anyajegye néz ki varratszedés után, mint egy random videó amiben egy random emberke nagy szavakkal magyarázza hogy miért ő a legtutibb választás széles e világon, bocsi. inkább kezd el szorgalmasan, szépen dolgozni, és majd jön az ismertség magától.
2022. okt. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!