Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozás van, amit...

Milyen vállalkozás van, amit még most ma el tudnék indítani?

Figyelt kérdés
Sietek :)
2022. nov. 9. 17:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%

#10, mégis miért? honnan tudod hogy nem mondjuk kisgimisként járt angolra magántanárhoz, mert felsőfokúzni akart, és a gimi csak középfokon tanít?


jaj de buta vagy. :D

2022. nov. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Altalanos iskolaskent jartam franciatanarhoz, gimiben meg hozzank jott egy nemet neni heti 2x, mert azt nem tanultam suliban, de szerettem volna😀

Gondolom ettol felnottkent nem leszek alkalmatlan a feladatra😂

2022. nov. 10. 00:51
 13/15 anonim ***** válasza:
60%

A nagy kérdés nem az, hogy milyen vállalkozást tudnál indítani, hanem hogy milyen tevékenységre tudnál fizetőképes és fizetni hajlandó ügyfeleket találni. Ez a legtöbb szakma művelői számára komoly kihívás, mert nem elég a szakmához érteni, az üzletkötés, ügyfél szerzés egy külön szakma, ami nélkül egyik szakma sem tud megélni. Tanulj marketinget és üzleti ismereteket!

Mint azt a fordítási tapasztalataid is mutatják, nem elég hogy a képesség meg van benned, az is kell, hogy a megrendelő akarjon neked fizetni azért, amit csinálsz. (Egyébként lehet, hogy egyszerűbb lenne megszerezned a fordító vizsgát, mint más területen próbálkoznod.)

2022. nov. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Koszonom. Marketinget tanultam es kovetem folyamatosan az ezzel foglalkozo oldalakat, de meg nem probaltam komolyabban hasznositani a tudast. Mostanaban gondolkodtam el ezen csak, hogy jo lenne valtoztatni.

Feladtam par magantanaros hirdetest, szepen megfogalmazva, meglatjuk, lesz-e jelentkezo. Azon gondolkodtam, hogy csinalok kulon facebook oldalt, ahol rovidebb blogbejegyzeseket is irok a nyelvtanulasrol, ami ezzel kapcsolatos, minileckek, rovidke videok, stb. Erre nem menne ra a fel eletem es a penzem sem, de ha azzal a profillal posztolok hirdeteseket, akkor legalabb tudnanak picit olvasgatni nalam es talan nagyobb esellyel keresnek fel, mint az 500. random embert, aki kiirja, hogy angolbol korrepetalna.

2022. nov. 14. 11:39
 15/15 anonim ***** válasza:
60%

Ne felejtsd el a saját ismerőseid között megosztani, amiket kiteszel. Idegen követőket szerezni, elérni, hogy pont téged olvassanak, kövessenek, sokkal nehezebb, mint azokat, akik már eleve ismernek és követnek. Akik egyébként is ismernek, kedvelnek, nagyobb eséllyel fogják kedvelni és megosztani amiket kiteszel. Ezzel pedig hozzájárulnak, hogy mások számára is elérhetőbb legyen, amiket kitettél, vagyis segítenek kiépíteni a közönségedet.

Nagyon sokan azt rontják el, hogy amit csinálnak nem akarják az ismerőseik tudomására hozni, ezért nem osztják meg velük. Ezzel viszont elveszítik a legfontosabb és legelkötelezettebb kezdő közönség magot, akik maguktól is hajlandók lehetnének terjeszteni a hírét. Nélkülük meg sokkal nehezebben indul be. Nem lehetetlen, de nehezebb úgy.

2022. nov. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!