Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mozgó büfét szeretnék üzemelte...

Nagyfszu888 kérdése:

Mozgó büfét szeretnék üzemeltetni,milyen engedélyek,végzetség(ek) szükségesek? És a lent leírtak alapján mekkora kiadásokkal lehet számolni? Mivel a bevétel sohasem lesz egyforma igy azt azért nem kérdezem.

Figyelt kérdés

Sziasztok,a mozgóbüfével kapcsolatban szinte SEMMI tapasztalatom sincs.

Viszont szeretnénk csinálni és elkötelezett vagyok.

Pár infó rolúnk: jelenleg egyéni vállalkozóként biztonsági őr vagyok,(szóval a vállalkozás már meg van ) hajdú bihar megyében lakunk és a fő cél igazából, havonta pár alkalommal Debrecen és kisebb nagyobb falvak, városok.

Amit árulnánk:hamburger hot dog gyros, természetesen hozzá az üditők,kávé(elsőre ebben gondolkodom)

A családommal csinálnánk szóval nem alkalmaznánk senkit.

MINDENKIT MEG KÉREK HOGY CSAK OLYAN IRJON AKINEK VAN,VOLT HASONLÓ VÁLLALKOZÁSA ÉS VAN TAPASZTALATA.köszönöm



2022. nov. 18. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Konyvelovel kell beszelni, nem eletkepes az amirol irkalsz
2022. nov. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

Nagyfszu888 :D


Mit árulnál? Hot-dog-ot?

2022. nov. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, a legnagyobb beruházásod egy büfékocsi lesz, de a legjobb ha kompletten bérelsz olyat amin érvényes a haccp engedély is.


A konyhai melóba majd belejössz, de én azt nem értem, hogy a kajarendelős cégekkel applikációkkal hogyan akarsz versenyezni?


Ez az egész csak akkor menne jól, ha építkezésekre járnál körbe teljesen mobil módban, de nem tudom mennyire lenne így kifizetődő, mivel ott is max rggel meg délbe esznek délután már leteszik a lantot és mennek haza...


A költségek hatalmasak, a haszon és az eladás elég karcsú és bizonytalan...


Nincs jobb ötletetek?

2022. nov. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Havonta pár alkalommal eleve nem is tud beindulni , egy büfé úgy működik, hogy állandóan nyitva van, és lehet számítani rá...
2022. nov. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen kérdés volt már, próbáld visszaolvasni.

Jogszabályi hivatkozásokkal, szükséges engedélyek felsorolva, komplett infók.

2022. nov. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nulladik lépésben hívd fel az önkormányzat kereskedelmi osztályát, hogy egyáltalán engedélyezik-e mozgóbüfé létesítését az adott városban/faluban.
2022. nov. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2022. nov. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__sajat-val..


Főleg Bak Norbi kommentjeit olvasd, mert ő egyrészt ért hozzá, másrészt már nyitott ilyesmit korábban.

2022. nov. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
Pár alkalomra szerintem nem érdemes, mert nem fogod kitermelni az állando és változo költségeket.
2022. nov. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!