Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozást indítani?

Milyen vállalkozást indítani?

Figyelt kérdés

Egyetemistaként szemezem a dologgal, jelenleg dolgozom “part-time”.


Igazából azt látom, hogy csak főállásból sosem lesz annyi pénzem amennyit szeretnék, így valamit ki kellene találni. :D


Kifejezetten szorgalmasnak, sőt inkább akaratosnak tartom magam.

Szerintem buta sem vagyok, de ezt senki sem tudja magáról eldönteni…:)



Szoftverfejlesztő gyakornokként dolgozom, mérnökinfót tanulok, bár egyre több gondolatom van, hogy feleslegesen.

Mindegy, már befejezem.

Úgyis szeretem a közösséget..: :)


Igazából csak “brainstorming”-olni vagy érdekes storykat olvasni jöttem.

Bárminek örülök.


Aztán lehet, hogy (remélem) 1-2 év múlva már meg is látom, hogy merre az arra. :)


Szép napot mindenkinek! :)



2022. nov. 28. 00:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Vállalkozni akkor érdemes, ha tudsz egy olyan területet találni, amin felismered, hogy másoknak milyen kielégítetlen szüksége, vagy problémája van és te képes vagy erre megoldást kínálni, amiből bevételt tudsz termelni. Ehhez persze nem elég csak a megoldást tudnod, hanem az is fontos, hogy a célközönséged fizetőképes legyen és hajlandó is legyen fizetni azért a megoldásért, amit kínálsz.

Ha a közönséged nem rendelkezik pénzzel, vagy rendelkezik, de adni nem akar belőle, akkor hiába van problémája és te hiába tudod rá a választ, mert üzletet nem tudsz belőle csinálni.

2022. dec. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!