Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kezdő vállalkozók vannak...

Kezdő vállalkozók vannak pillanatok mikor elbizonytalanodtok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kezdő vállalkozó vagyok, nagyjából egy éve vágtam bele. Sokat fejlődtem és a vállalkozás is alakul, fejlődik de néha rám tör a "van-e ennek értelme" érzés. Más is szokott így érezni? Leginkább mikor nem pörög a biznisz abban az ütemben ahogy szeretném.

Abba nem hagyom mert addig csinálom míg úgy nem működik ahogy szeretném. Nem sajnálom az időt vagy a pénzt rá csak azt hiszem megnyugtatna, ha tudnám, hogy más is fenn ül az érzelmi hullámvasúton. :)

Köszi ha válaszoltok!



2023. febr. 1. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Tanacsadokent vagyok valalkozo egy olyan cegnel ahol alkalmazottkent kezelnek, olyan mintha nem is vallalkozo lennek hanem egy sima melos
2023. febr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy miert nem foglalkoztatod magad? Onlyfans chatuebate livejasmine
2023. febr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt persze. Annyira már nem vagyok kezdő, 3,5 éve csinálom, de sokszor volt, hogy amikor kevesebb volt a bevétel, rögtön elbizonytalanodtam, hogy hogy gondoltam én ezt, nem is megy olyan jól, vissza kéne menni alkalmazottnak. Az segített, mikor belegondoltam, hogy igazából a szar hónapokban is többet keresek, mint mikor alkalmazott voltam, csak ahhoz képest kevesebb, amit elvárok magamtól :D
2023. febr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ebből a szempontból egyelőre nincs gond, mert másodállásban csinálom. Így van fix bevételem. Hülyén hangzik, hogy nem a pénz a lényeg...persze fontos de most úgy érzem, hogy inkább az, hogy létrehozzak. Az, hogy egy gondolatból létrejöjjön valami, ami persze majd a későbbiekben működjön is...jobban, mint most.

Köszönöm a hozzászólásokat!

2023. febr. 1. 15:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Én már nem vagyok kezdő, de most is épp el vagyok bizonytalanodva.
2023. febr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az elején még volak, de aztán jön az egyre több a hülye, akinek mindegy mennyi, csak elkölthesse a pénzét :D


Főleg elsejétől huszadikáig érdekes a helyzet...

2023. febr. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

16 évesen elköltöztem otthonról, onnantól passzívból megéltem 30 éves koromig. Összesen 3 hónapot dolgoztam ezalatt.

Sok ember teljesen tönkrement ezen idegileg, hogy tudom ezt megcsinálni...

Sikerült vennem egy házat is, mivel passzívból tudtam spórolni, plusz megházasodtam és a feleségemmel vettük felesbe.


Aztán jött a baba. Ezért csináltam egy vállalkozást. Pontosabban 2 vállalkozást indítottam egyszerre. Az egyik nagyon ment de heti 4 nap és összesen heti kb. 16 óra munka volt vele. Ezt szüneteltetem.

A másik az összesen 24 óra havonta és 300-800ezer között hoz, periódikus 2 hónapig 300 majd 800 körül, így tovább.

Ezt csinálom. Plusz a passzív bevételem. Átlag 1 millió megvan havonta.

Ez utóbbi vállalkozást elkezdtem tovább fejleszteni. Megy vele az idő, már megbántam, de nem akarom ráhagyni, átstrukturálom a fejlesztett részét, ez okozza a legtöbb fejtörést most.


Feleségem még belekezdett egy doktori képzésbe, nem orvos doktor. Lesz jópár év mire végez vele. Addig még csinálom a vállalkozást. Úgy, h legyen belőle pénz, de legyen időm a gyerekre és a családi életre, meg persze saját pihenésemre. Ha azzal végez még segítek neki arra ráépíteni egy vállalkozást. Aztán onnantól nyugdíjba megyek.

Az lesz a mérleg, h 3 hónap alkalmazotti munka, kb. 10 év vállalkozás. 40 évesen pedig leteszem a lantott.

Nekem az volt a legjobb amikor vállalkozás se volt. Wellnesseztem, pihentem, olvastam, gammeltem, világ összes jó filmjét megnéztem és a sorozatokat is, kirándultam, mindig fitten raértem a páromnak is, akármi volt. Így is sok a szabadidőm, de teljesen más így. Sok apróság a vállalkozásokkal.

Inkább legyen annyi passzívam, h elvagyok meg legyen az majd végre, h a feleségem hazahoz 10 átlag diplomás bérnyit, ehhez hozzásegitem. Hiába szeretem a vallalkozásaim, azért még mindig lazulni a legjobb ha el tudja tölteni az idő az ember.

2023. ápr. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!