Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Jófogáson, háztól- házig...

Jófogáson, háztól- házig szplgáltatáson keresztül, ha küldök/rendel valamit a vevő utánvéttel, de nem veszi át, akkor fizetnek kell valamit?

Figyelt kérdés

Vállalkozóként szükségem lenne utánvétes küldésre, de igazából nem szeretnék bukni azon, hogy ha nem veszi át a vevő a csomagot.

Ezt az egyfajta küldést hallottam, hogy díjmentesen viszahozza a GLS, Foxnál valami 500 Ft csak a visszajuttatás díja.

De az odaküldés díját is felszámolják akkor nekem, nem?

Fel tud valaki világosítani, hogy hogy megy ez?

Illetve ha leszerződnék a Jófogással vagy egyáltalán le lehet?

A Glssel le leszek, de ez a Jófogás szolgáltatása. (Gls nem is hozza vissza ingyen)

Köszönöm, ha valaki tapasztalt segítene ebben!



2023. febr. 7. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Senki nem fog ingyen fuvarozni neked
2023. febr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Kerüld el az utánvételes szállítást.

Nekem webshopom van, az elején rengeteg volt a hobbi rendelő. Később az utánvételes szállításra felszámoltam +800ft-ot, és beleírattam az ÁSZF-be, hogy az utánvételes rendelés esetében, ha nem veszi át a vásárló, akkor is ki kell fizetnie.

A drágább szállítás miatt, inkább fizetnek előre.

2023. febr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy sajnos a szállítási költséget nem fogod tudni megúszni. Ha vállalkozás keretében, azaz nagy tételben tervezed az értékesítést, akkor azon érdemes elgondolkodnod, hogy inkább spórolni szeretnél 500 Ft-ot a GLS-sel vagy pedig olyan oldalt választasz, ahol megbízhatóbbak a vásárlók és nagyobb valószínűséggel fogja valaki rendben megtéríteni a szállítási költségeket. Így én inkább javasolnám neked a Vaterát, mert ott te is kapnád a jó értékeléseket, ami növeli a vásárlók bizalmát feléd hosszútávon is.
2023. febr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!