Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Nem tudom mit kezdjek magammal...

Nem tudom mit kezdjek magammal ? Ki volt ilyen helyzetben? Mint munkaügyileg mint párkapcsolatban

Figyelt kérdés

Amolyan kereskedő vagyok , leginkább szezonális gyümölcsökkel kereskedem , de ugye télen nincs szezon semminek ( legalábbis nem találtam meg) , az utóbbi hónapokban mindennel próbálkoztam, de nem igazán jöttek össze a dolgok , szóval telnek a napok és nem csinálok semmit , néha néha edzek , olvasgatok , de úgy igazán még ahhoz sincs kedvem , semmihez , ez az időszak nagyon rossz , ez a céltalanság . Mit lehet ezzel kezdeni ? Kellenek célok értem, de milyen célok? Pedig amúgy anyagilag nincs problémám , csak a semmittevés nagyon rossz .

A párkapcsolatban pedig unom magam, már feleségem van , de vannak időszakok mikor egyszerűen "megőrülök" más lányokért , nagyon hiányzik az " olyan " jellegű ismerkedés , olyan vagyok mint a tüzelő kutya néha. Pedig jó a párom , hagy nekem teret , meg amúgy mindenbe jó ( nem lényeges de a lényeg hogy szerencsés vagyok vele) , mégis nem erre vágyom .

Mi a baj velem? Normális ez hogy a nyugalom és a jó nekem nem jó? Hogy mindem évbe van vagy 3 hónapom amikor szinte " nyaralok" itthon, de nekem mégsem jó.


25/F



2023. febr. 9. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez van, ha nem találod fel magad. Küldd el az asszonyt a kocsmába szerintem!
2023. febr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
És mi mondjuk meg, hogy mivel töltsd a szabadidődet?
2023. febr. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Mondjuk nem kellett volna 25 éves kangörcsös kisfiúként házasodnod. A mai világban még a 28 is korai egy férfinak, nemhogy 25.
2023. febr. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Érezd magad szerencsésnek, hogy 9 hónap alatt annyira degeszre keresed magad, hogy 3 hónapig nyaralhatsz. Miért nem mentek el ilyenkor az asszonnyal valami homokos tengerpartra? Feleséged mit csinál ilyenkor? Melózni jár, te meg otthon ülsz?
2023. febr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg a pároddal ezt, mondd el neki, hogy mit érzel és próbáljatok közösen megoldást keresni. Ha nem megy, váljatok el és ágyő.
2023. febr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NTBS ***** válasza:
Keress egy hobbit.
2023. febr. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Szerinted egy < hobbit > le tudja foglalni az energiáit? :D
2023. febr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!