Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ki lehet tanulni fodrásznak...

Ki lehet tanulni fodrásznak ha már elmúltam 23 éves?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok már 5 éve, de csak küszködök vele. Egyik szakról a másikra ugrálok, most még csak másodéves vagyok. Az egyetem nekem olyan stresszt jelent, amit már nem bírok elviselni.


Onnan jött az ötlet, hogy szoktam magamnak vágni a hajam, mert akihez járok fodrászhoz az rossz és mindig utána kell igazítani. Ma reggel meg teljesen megcsináltam magamnak a fejemtetejét, anya meg mondta, hogy fodrásnak kéne mennem. Bár lehet csak viccelt, mert ő erőlteti leginkább az egyetemet.


A női fodrászat érdekelne. Ha valaki esetleg tud valamilyen képzést Nyíregyházán, annak nagyon örölnék. Gondolom fizetős lesz, ez "nem gond".


23/F


2010. okt. 5. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindig vannak ilyen képzések. Munkaügyi központ tud segíteni, menj be és érdeklődj.
2010. okt. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
tényleg nem való neked az egyetem,ha még azzal sem vagy tisztában, hogy egy tanfolyam nem korhoz kötött és visszajársz olyan fodrászhoz, aki nem tudja megcsinálni a frizurád és még fizetsz is neki... :S
2010. okt. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2010. okt. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De azért ha tudod a 2-t egymás mellett csináli, ne hagyd ott az egyetemet, hátha meggondolod magad:) A fodrász szakmával az a baj,h nagyon sok van és amíg nincs bejáratott vevőköröd nehéz megélni belőle. Bár a pasi nőifodrászok általában nagyon ügyesek, szal hajrá:)
2010. okt. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyíregyházán még fodrászverseny is szokott lenni évente!

Biztos, hogy ott van fodrászsuli, ha nincs szakmád, akár még ingyenes okj is lehet.

2010. okt. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm minden eddigi választ.


A másodiknak: orvosnak is ki lehet tanulni 40 évesen is és ugyan nem írtam oda, de szerintem utal arra is a kérdés, hogy érdemes-e. És igen hülye, degenerált, idióta vagyok, mert olyan fodrászhoz járok, aki olcsóbb, de rosszabb, mert nem tudom megfizetni azt amelyik jobban dolgozik.

2010. okt. 5. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!