Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen esélyei vannak egy...

Milyen esélyei vannak egy fodrásznak saját szalonnal?

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Környéktől függ, de ha szép a szalon, és tudsz hozzá csinál(tat)ni egy igényes honlapot akkor nem lesz probléma. Na meg nem árt ha jó fodrász az ember.
2010. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ügyes, és ki tud alakítani magának egy stabil és megfelelő vendégkört, akkor nagyon jók az esélyei. Ennek hiányában semmi esélye.
2010. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szép, jól felszerelt, hangulatos szalonnal, tehetséges fodrásszal. Rengeteg fodrász van, nagy a konkurencia, de sajnos kevés a jó szakember.


A környékünkön nem igazán van árban és munkában is jó fodrász.

2010. okt. 16. 20:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg menni fog. Ha kell melléd egy jó masszőr csak szólj nekem:)
2010. okt. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretnel agy jo honlapot magadnak, dobj ram egy privat uzit, megcsinalom neked ingyen.
2010. okt. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Ha nincs vendégköröd akkor egyenlőre ne vágj bele!Én is fodrász vagyok és én is beleestem ebbe a hibába!Fel is kellett adni a vállalkozásomat!Aztán elkezdtem feketén dolgozni otthon!Ennek már 5 éve!Most már elég szépen gyülekeznek a vendégeim!Kb 150 ezret keresek havi szinten de még mindíg nem lennék vállalkozó,mert a havi kiadás sok lenne!Alig maradna pénzem!De te tudod!Ha annyit keresel,hogy kifizesd a cuccokat, akkor jó!Ha ügyes vagy elterjed a híred!Sok sikert!Remélem segítettem!
2010. okt. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!