Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját kft-t alapítottam. 0 a...

Saját kft-t alapítottam. 0 a hozzáértésem az egészhez,viszont a legjobb akartam lenni. A párom miatt hitelt vettem fel és minden is az én nevemen van. Segítene valaki,aki jártas ezzel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
2023. márc. 6. 17:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Természetesen nem ingyen kérném a segítséget. Egy telefon beszélgetés én pedig átutalnék x összeget. Csak nem szeretnék pórul járni,mivel veszekszik velem és fenyegetőzik.
2023. márc. 6. 17:52
 2/12 anonim ***** válasza:
Konkrétan miben kéne segíteni?
2023. márc. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Ilyenekre nem adunk had hisztispcsálkodjon.

Amúgy be vagy szívva.

2023. márc. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Van egy céged és van hiteled. Oké, de mi a kérdés?
2023. márc. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Érti valaki a kérdést?
2023. márc. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Megoldjuk, írj!
2023. márc. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha a párod miatt vettél fel hitelt miért veszekszik veled és fenyegetőzik?
2023. márc. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#5 még a kérdés kiírója se érti.
2023. márc. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól sejtem, akkor egy Kft. tulajdonosa vagy. Közben magánban vettél fel hitelt nem önszántadból, hanem ráhatással a párod miatt, amit nem tudtok, nem tudsz fizetni.

Most az lenne a kérdés, hogy mi lesz a vagyonkáddal, valamint a Kft-del, ha nem fizetsz és a hitelező beindul?


Akkor a vagyonkádra rászáll az önálló bírósági végrehajtó, és lefoglalja. Ez lesz a sorsa a Kft-ben lévő üzletrészednek is. Idővel árverésre bocsátja, hogy a hitelező követelését kielégítse belőle.

2023. márc. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Könyvelőd mire van szerinted?
2023. márc. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!