Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » KATA vállalkozást szeretnék...

KATA vállalkozást szeretnék indítani, csekély tervezett bevétellel és kiadással. Kell alkalmaznom könyvelőt havonta? Vagy csak évente egyszer?

Figyelt kérdés

Elolvasva elég egyszerűnek tűnik az indítás. Ügyfélkapun keresztül beállítom, hogy e.v KATA szeretnék lenni (és amit ott még ki kell választani). Kis vállalkozás miatt elméletileg nem is kötelező külön bankszámlát vezetnem (AAM). Havonta befizetem a KATA-t és ezen kívül, ha kell az iparűzési adót (évente egyszer, a székhelyem szerint).


A számlázást pedig a Billingóval csinálnám.



2023. márc. 15. 22:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

“Egy büdös szóval nem említette a kérdező, hogy ő csak 12 millióig számláz egész évre... ”


Próbáld meg elolvasni a kérdést még egyszer. Direkt említi, hogy csekély bevételei lesznek.

2023. márc. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok vállakozó, szóval ne nézzetek hülyének. :D

De tegyük fel indítok mondjuk egy webshopot katasként, de az beindul és átlépem az évi 12 millió bevételt, akkor mi változik?

2023. ápr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!